Problem ze sklepem komputerowym :(

Witam wszystkich,

mam mały problem,

zakupiłem ostatnio w sklepie komputerowym: SIRIUS http://w2.sirius.pl/news.php?MainPubKategorieId=4

słuchawki seinhaiser hd 210

i taki problem mam, zaznaczylem w formularzu że chce je dostać przesyłką kurierską i chce płacić za pobraniem (napewno)

i zadzwonił do mnie koleś, powiedział że będa do 24h, a ja czekam tydzien drugi… aż wreszcie przyszły :slight_smile: ale taki problem mam że odbierała je moja babcia, a kurier wystawł jej rachunek na 2zł a w całości miało to kosztować 130zł, i babcia wpłaciła i przyjeła paczke,

W środku była gwarancja, i faktura i tu mnie to dziwi…

pisze tam:

forma płatności: za pobraniem

Termin płatności 2005-11-18

i bank i nr. konta,

potem wypisane jest co i jak kupiłem i nakoniec,

razem do zapłaty 130zł,

pozostało do zapłaty 130zł

:frowning:

no ale z tego nic nie rozumie :frowning: czy sklep się pomylił ? bo to nie mozliwe, napewno zaznaczylem opcje za pobraniem tak wiec przy odbiorze powinienem płacić całą sume, czy tak ?

Co wy o tym myślicie ?

Boje się żeby mnie po sądach nie ciąglali :frowning: prosze o pomoc,

Ps. A czy jak się płaci przelewem to czy paczka przychodzi bez wpłaty pieniedzy na konta > ??

nie wiem co robić, dzięki za każdą pomoc

Zadzwoń i zapytaj - to najlepsze rozwiązanie:

tel./ fax. (033) 823 40 95; 823 52 11; 873 25 59

zadzwonilem i okazaało się ze oni o niczym nie wiedziei, mysleli że ja wpłacaiłem całą kwote, poprostu sie pomylili :frowning:

z jednej strony czuje się uczciwy a z drugiej 130zł w kieszeni mogłoby zostać,

Ale panowie bardzo byli nieuprzejmi :frowning: powiedzieli że cos mi tam wyslą zeby odebrac reszte pieniędzy…

Skoro byli bardzo nieuprzejmi, a pomylili się … pozostaje jeszcze poczekać na to co przyślą, przejrzeć to wszystko i ew. poradzić sie kogoś kto zna sie na tym.

Sprawa sumienia w sumie ._.

Ja zawszestaram się być uczciwy i dlatego zadzwonilem, ale oni nawet nie podziękowali to nie przesadzajmy,

zamierzam im to zapłacić, ale nic wiecej tam nie kupie