Problem ze skopiowaniem Need For Speed Undeground 2

Witam

Jak w tytule.

Płytę CD 1 (instalacyjną) udało mi się skopiować (w Nero7 Premium) bez problemów, natomiast przy próbie skopiowania CD 2 pojawił się komunikat “błąd w odczycie dysku” i koniec imprezy. Nie udało się.

Czy to może jest wina danego egzemplarza, czy też jakaś forma zabezpieczenia przed kopiowaniem???

pozdro

Hey !!

Dokładnie tak!!

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Próbowałeś użyć innego programu do kopiownia np klik klik

Są to dobre programy które tworzą kopie płyt zabezpieczonych różnymi technologiami.

np jaki program???

Alkohol nie dał rady… :frowning: :cry:

A płytę masz oryginalną?

zakupioną osobiście w sklepie

Spróbój może BlindWrite :slight_smile:

nie da rady! !!

bla bla bla ja przegrałem i 1 i 2 płytke.

Jeśli 2 płytke masz na cd to zrób tak:

1otwórz płytę (nie autorun tylko mój komputer/ twój napęd gdzie dałeś płytke, otwórz ją w folderze [poprostu wyświetl zawartość krążka])

2 zaznacz całą zawartość folderu z grą i kliknij kopiuj

3 utwórz na jakiejkolwiek partycji np d folder itam wklej te pliki

4 gdy kopiowanie się zakończy włóż czysty nośnik do nagrywarki i otwórz

folder napędu, następnie ponownie wejdż do tego folderu na dysku gdzie dałeś pliki z gry i zaznacz ponownie całą zawartość i kliknij kopiuj

teraz wklej do folderu z napędem

5jak kopiowanie się skończy wyświetlą ci się skopiowane pliki gry jako pliki gotowe do zapisu na dysku

klikasz na boku okna opcję nagraj te pliki na dyscu cd i czekasz jak się nagrywanie skończy.

w przypadku płytki2 na dvd:

pierwsze 3 punkty poprzedniej porady ponownie wykorzystaj

4 gdy kopiowanie się zakończy otwórz nero i nagraj te pliki z gry na płytke /poprostu opcja utwórz nowy dysk z danymi lub jakoś tak/

oczywiście ta porada tyczy się systemu Microsoft Windows Xp/Vista

zomo_prl!

Niestety… :frowning:

nic z tego

skopiowałem tak jak zaleciłeś i przy próbie zgrania tego na czysty CD wyskoczył komunikat “kreator zapisywania nie może zakończyć pracy - błąd przy próbie zapisu”

Nagrałem więc, to co skopiowałem na swój dysk poprzez Nero (na czysty krążek) i owszem, nagrało się, ale przy próbie odpalenia gry z tej nagranej płytki wyskakuje najpierw ładne logo gry, a potem komunikat “insert corect CD” no i kupa, gry się nie da odpalić! :twisted:

chyba mają niezłe zabezpieczenie…

a z jaką prędkością nagrywałeś?

a próbowałeś zrobić obraz płyty z grą? w tedy kopiuje wszystko co na płytce (więc też zabezpieczenia). Nagraj za pomocą nero obraz płyty (.iso)

i powinno pujść.

PS: którą werskją nero nagrywasz (7,6?)??

Używam Nero 7 Premium

Nagrywałem z szybkością 24

Nie wiem jak zrobić obraz płyty. Próbowałem, ale chyba cuś nie tak klukłem.

Jeśli będziesz uprzejmy to napisz mi krok po kroku jak się robi w Nero obraz płyty (.iso)

pozdro

Bo niestety są to zabezpieczenia które w sobie zawierają identyfikację krążka… Pewnie chodziło ci o to, że jak nawet zgrałeś i po instalacji (chyba ze już zainstalowałeś) i chciałeś odpalić grę, to wówczas poproszono o właściwą płytę… to wówczas wyskoczył komunikat, że nie jest to ten dysk… To są niestety takie zabezpieczenia…

Powiedziałabym ci coś, ale moderatorzy by mnie za to zbanowali (za naruszenie regulaminu)… więc powiem tylko, niszcz spokojnie oryginalne płyty bo bez :x nie uda ci się odpalić gry bez oryginalnego nośnika… Takie są prawa EA Games…

do obrazów lepszy jest alkochol 120%

w nim poprostu bierzesz stwórz obraz płyty i postępujesz w/g poleceń kreatora.

w nero w start smart jest opcja obraz płyty. wystarczy postępować w/ kratora.

Jeśli masz neroPL to masz zadanie bardzo łatwe a po ang troche trudniej.

Ja do obrazów płyt używam alkochloa-jest prostszy w obsłudze.