Problem ze skórkami

Ustawiłem sobie w WindowBlinds skórkę Black Luna ale ten pasek zadań po lewej stronie nie chce mi się zmienić. W programie ustawiłem aby był pasek z tej właśnie skórki jednak wraz nic to nie daje. Żeby tego było mało w StyleXP tez tezpasek nie chce mi sie zmienic. Zostaje zazwyczasj prawie cały biały. Jak zrobić żeby ten pasek w skórce Black Luna wyglądał tak jak w tej domyslnej z XP tylko zeby byl czarny?

beztytuu2jc.th.jpg

Ale to wszytsko zależy od skróki czy ma nowy shell , a jak skórka wygląda na screenie, przed zainstalowanem.

Tzn. chodzi jak wygląda na pokazówce.

Kiedyś wszystko było OK. Wiem że każda skórka ma swój shell - “niebieskie” skórki mają niebieskie paski, a czarne mają czarne paski. O to sie rozchodzi właśnie że kiedyś na tych samych skinach mi to działało zarówno w StyleXP jak i w WindowBlinds, a teraz nie działa, także problem nie leży w wyborze akurat tej czy innej skórki, ale coś się krótko mówiąc “zwaliło”.

A masz ten shell w osobnym pliku czy czałośc jest złączona w jeden plik dla StyleXP albo WB :?

Jezeli masz oddzielny wstaw go do lokalizacji :

C:\WINDOWS\Resources\Themes

nie mam, jest to tylko plik wba

A przypadkiem w tej lokalizacji nie znajduje się juz jakiś plik z shellem :?

Który jest obecznie używany.

w jakiej lokalizacji? najpierw mam standardowy wyglad XP. Potem w windowblinds wskazuje na plik wba i tyle. nie ma tam zadnych dodatkowych plikow.

Wiem ale najlepiej bedzie jak wkleisz zawartośc katalogu Themes.

Moze masz jakiś stary shell wgrany który jest non stop używany :slight_smile:

no ale jak wkleje zawartosc tego katalogu to przeciez wraz nie rozwiaze tego problemu, bo ten pasek po lewej bedzie wtedy niebieski, przynajmniej jesli chodzi o stylexp :slight_smile:

Z twojego opisu wynika że masz wersje programu (WB 5) nie aktywowaną.Wersja sharewarowa ma taką opcje zablokowaną(paski narzędzi ,menu start).Skórki *.wba rozpakowują sie do katalogu :C/D,E,/:\progam Files\Stardock\Windowblinds.Sprawdź w Konfiguracji WB po lewej stronie :System Information.Tam będzie pisało czy program jest aktywowany czy wystarczy go tylko zrestartować

to nie to, bo jak juz napisalem kiedys bylo OK tak jak w StyleXp