Problem ze skrótem: shift+(strzałka)w górę

Potrzebuję pomocy :frowning: Otóż mój komp zwariował i poprzestawiał skróty klawiaturowe, a konkretnie jeden: shift+(strzałka)w górę. Teraz wysuwa mi kieszeń dvd room’u zamiast zaznaczać blok tekstu (jak wcześniej).

Nie wiem, jak zrobić, by przywrócić “właściwe” działanie skrótu (niby w ustawieniach Office’a skrót jest ok, ale i tak nie działa) :evil:

Chcę by jak dawniej zaznaczał mi blok tekstu a nie otwierał cd room.

Korzystam z Office 2007 na dwóch kompach i na jednych jest wszystko ok, a na drugim - właśnie problem, o którym piszę.

Skanowałem system Norton Antivir’em i nie ma nic. Także Ad-Aware nic nie znalazł.

Proszę o pomoc :shock:

Skrót prawdopodobnie zajął jakiś inny program, skoro przypisał go do CDromu to pewnie coś z tym związane? Co doinstalowywałeś ostatnio?

Doinstalowałem tylko Pakiet Office 2007 Student&Home.

Jak sprawdzałem w ustawieniach skrótów w Office, to skrót jest tam umieszczony właściwie, a mimo to nie działa jak potrzeba.

Gdy zainstalowałem ten sam pakiet na drugim kompie - wszystko jest ok. Skrót działa właściwie.

Nie wiem, jak zmienić, by na lapku działał mi też dobrze

Szukaj w programach z obsługą napędu… od nakrywania, kopiowani itp, czy gdzieś nie jest włączony taki skrót otwierający napęd.

Tylko nie bardzo wiem gdzie i jak tego szukać – :frowning: Jestem zwykłym użytkownikiem :oops: