Problem ze skrótem wywołującym WMP

Witam mam problem na nowym kompie. Otóż kiedy piszę np przez komunikator często włącza mi się windows media player. Za każdym razem są to jakieś klawisze między prawym altem a klawiszem z cyfrą zero. Wcześniej takich problemó nie miałem zastanawiam się czy to jakiś skrót systemowy czy może odpowiada za to nowa klaiwatura bezprzewodowa. Proszę o pomoc czy można jakos dowidzieć się jaki skrót klawiaturowy odpala konkretny program w systemie (XP)?

Może to zależeć od sterowników do klawiatury multimedialnej, możliwe że w komunikatorze jest jakaś wtyczka odpowiadająca za skróty. Kliknij dodatkowo PPM na skrót do programu, wybierz właściwości i w zobacz czy tam ci sie jakiś skrót nie ustawił.

Klawisz skrótu mam Brak :/we właściwościach podejrzewam że klawiaturaa mogła coś namieszać mam zestawik bezprzewodowy Tracer Exclusive (mysz laserowa +klawiatura). W trayu mam ikonę keybord driver kiedy na niego kliknę mam okienko z czterema obrazkami. Kiedy kliknę na któryś mogę przypisać jakąś fukcję lub odpalić program za pomocą klawisza ale wszystko mam default albo puste.