Problem ze skrótem wywołującym WMP


(Virek1987) #1

Witam mam problem na nowym kompie. Otóż kiedy piszę np przez komunikator często włącza mi się windows media player. Za każdym razem są to jakieś klawisze między prawym altem a klawiszem z cyfrą zero. Wcześniej takich problemó nie miałem zastanawiam się czy to jakiś skrót systemowy czy może odpowiada za to nowa klaiwatura bezprzewodowa. Proszę o pomoc czy można jakos dowidzieć się jaki skrót klawiaturowy odpala konkretny program w systemie (XP)?


(Grzech U007) #2

Może to zależeć od sterowników do klawiatury multimedialnej, możliwe że w komunikatorze jest jakaś wtyczka odpowiadająca za skróty. Kliknij dodatkowo PPM na skrót do programu, wybierz właściwości i w zobacz czy tam ci sie jakiś skrót nie ustawił.


(Virek1987) #3

Klawisz skrótu mam Brak :/we właściwościach podejrzewam że klawiaturaa mogła coś namieszać mam zestawik bezprzewodowy Tracer Exclusive (mysz laserowa +klawiatura). W trayu mam ikonę keybord driver kiedy na niego kliknę mam okienko z czterema obrazkami. Kiedy kliknę na któryś mogę przypisać jakąś fukcję lub odpalić program za pomocą klawisza ale wszystko mam default albo puste.