Problem ze skryptem pozdrowień

Mam taki problem, ściągnąłem skrypt do konsoli pozdrowień i nie moge go zainstalować.

Dołączona była do niego instrukca:

Wszystkie pliki wgrac na server i nadac im CHMOD 777.

Z folderu KONSOLA nalezy wybrac plik pozdrowienia.sql i importowac go do MYSQL

(utworzyc tabele).

Plik serwer.php edytowac np.Notatnikiem i w odpowiednie pola wpisac dane swojej bazy DB

oraz edytowac plik funkcje.inc i w miejsce $haslo= wpisac swoje haslo do Konsolety logowania

I to bylo by wszystko. Zycze milego czytania pozdrowien

No to wgrałem wszystkie piki i nadałem atrybuty 777, i teraz nie wiem co mam dalej zrobić,

czyli chodzi mi o zdanie: "

Co do zdania:

wpisałem takie dane: ScreenShot i niewiem czy są dobre.

Puźniej edytowaałem plik funkcje.inc i w miejsce $haslo= wpisałem swoje haslo do Konsolety logowania.

I teraz gdy wchodze w

wyskakuje takie coś ScreenShot

tak samo dzieje sie w przypadku gdy wchodze w

ScreenShot

Prosze o pomoc!

ale ten błąd pokazuje ci sie zawsze czy wtedy gdy nie masz pozdrowień. Błąd wynika z braku rekordów w tabeli w której prawdopodobnie mają znajdować sie pozdrowienia. Napisz co się dzieje jak masz dopisane pozdrowienia

Problem w tym że gdy wysyłam pozdorwienie ono w ogóle nie dociera do konsoli.

Czy ten błąd ma coś wspólnego z tą operacją:

Z folderu KONSOLA nalezy wybrac plik pozdrowienia.sql i importowac go do MYSQL

(utworzyc tabele)

Może własnie o to chodzi, bo ja w ogóle tego nie zrobiłem, bo nie wiem o co chodzi.

musisz wejść do panelu phpmyadmin na twoim koncie - tam gdzie masz hosting i zaimportować ten plik bo on doda potrzebne do działania tabele. Gdzie masz konto www?

Hosting mam na yoyo.pl, ale niewiem jak to zrobić.

wchodzisz na yoyo logujesz sie na swoim koncie i tam w parametrach połaczenia twojej strony bedziesz miał Połaczenie do bazy MySQL

* Panel PHPMyAdmin: (tu adres do twojego panelu)

Logujesz sie w tym panelu i tam powinieneś znaleźć coś takiego jak import bazy danych czy coś takiego bedziesz musiał poszukać i wskażesz plik który miałeś w instrukcji.

Ok!

Mam takie coś wchodze klikam “Import” później wybieram plik “pozdrowienia.sql” i daje “Wykonaj”.ScreenShot

Potem wyskakuje błąd: ScreenShot

Może trzeba coś jeszcze uzupełnić?

Już nic nie trzeba.

Tabele się już utworzyły i próbujesz ją wgrać jeszcze raz.

Teraz powiedz czy skrypt działa.

Wszystko działa!

Dziękuje bardzo za pomoc!