Problem ze Skype ! Pomocy!

Mój problem polega na tym że jak rozmawiam w programie Skype to osobe z którą rozmawiam słysze normalnie lecz ta osoba słyszy mnie tylko nie wyraźnie i przerywająco ! Pomocy !!

ale czy każda osoba ciebie niewyraźnie słyszy ? czy tylko kilka przypadków ?

Tak, każda osoba żle mnie słyszy !!

A nie jest to wina przypadkiem twojego mikrofonu lub ustyawień jego.

mikrofon dziala dobrze, nagrywalem dzwiek rejestratorem dzwieku i jest w porzadku !!

siwy_155 a skąd ja miałem wiedzieć ze ty masz 98. Skype nie jest robione pod 98 więc sie nie spodziewałem. :?

Jakie masz wogóle łącze??

Możliwe,że powodem jest to,iż masz Skypa na windowsie 98,który oficjalnie z nim nie współpracuje. Chociaż sam tego nie potwierdzam.

nie mam do ciebie pretensji ale czy sugerujesz ze jak zainstaluje XP to bedzie wtedy wszystko ok ??

No Skype jest pod 2000 lub XP więc mozliwe. Pytanie jeszcze jakie masz łącze. :smiley:

Więc łącze mam 128 kb\s a jak przetestuje łącze programem to on mi podaje ok 650 kilobitów a kilobajtów 95/s. Więc łacze jest chyba wystarczające bo na stronie producenta pisze ze wystarczy 56kbps/s.

Przed uruchomieniem Skype. Powyłączaj wszystkie inne programy. Antywira też.

Już próbowałem powyłączać wszystkie programy, i bylo troszke lepiej ale dalej kiepsko może to wina zasłabego komputera ?? Więc Skype wymaga 400Mhz ja mam 450 Mhz a problem może być w pamięci RAM bo Skype wymaga 128Mb a ja mam 64Mb, ale za 2 tygodnie dokupuje sobie 128Mb to wtedy może będzie wszystko Ok !!

Powinno. :smiley:

Gdy zadzwoniłem do echo123 to osobe muwiaca instrukcje slyszalem normalnie lecz moje echo przerywało i było nie wyraźne. A apropo łącza to ono ma 128kb/s czy to według ciebie jest wolne łącze ?

ale 128kb/s w odbior czy wysył?? a to jest roznica. Bo jak m,asz neostrade 128 to na wysył masz 64kb/s

Nie wiem jaki mam odsył, a internet osiedlowy, od jakiejś firmy telnet, a wiesz jak mogę sprawdzić odsył ??

jesli to telnet to rqaczej 64kb/s na wysył

a powiedz mi siwy jakie masz wyjscie na laczu (upload), i czy jestes na jakiejsc sieci? Bo wysylanie Twojego glosu zalezy wlasnie od uploadu.

Nie wiem jaki mam upload a internet mam od firmy telnet a w sieci jestem z paroma blokami ! Da się może jakoś sprawdzić upload ?