Problem ze Skype: przerywany dzwiek!

wersja jest sprzed kilku dni. Jak ja zainstalowalem, to przez pol dnia nawet sie jakosc rozmow poprawila, ale wrocilo do stanu poprzedniego. Z p2p mam kazaa, ale nie uzywam jej i nie jest wlaczona. Natomiast jesli chodzi o porty skypa, to przypisalo automatycznie i nie wiem co tam moge zmienic

Moze masz spywarey, ktore preszkadzają? przeskanuj kompa ad-awarem i spybotem s&d. Mozesz tez zainstalowac w takim razie satrszą wersję skype’a. Może ta ma jakies usterki?

W ustawieniach masz zakładkę połączenia jest tam port używany przez Skype 1847 i zaznaczenie “Użyj portu 80…” ale to nie to bo nie było by połączenia żadnego ( a słyszysz przeciez rozmówcę) Sprawdz jeszcze czy w zakładce wejście/wyjscie masz ustawione Domyślne urządzenie Windows. :?

ten program jv16power… jest dla mnie zbyt skomplikowany, nie wiem co moge usunac, a czego nie.

Jezeli chodzi o ad-aware i spybot, to prosilbym o jakies linki do sciagniecia ich.

W zakladce mialem ustawione na domyslne urzadzenie Windows

Nie przejmuj się, bo jest bardzo prosty w obsłudze. :slight_smile:

Po uruchomieniu - w górnym pasku narzędzi uruchom: zakładkę Narzędzia

-> Czyszczenie Rejestru i rozpocznij skanowanie (zwróć uwagę, by przypadkiem wczesniej nie była “zaklikana” na “tak” pozycja “nie twórz żadnych kopii rejestru”).

Po zeskanowaniu - wejdź w opcję (z górnego paska) “Wybierz”, następnie -> “wybór specjalny” i kliknj - zaznaczone “zielonym światełkiem bezpieczeństwa” - " pozycje, które można bezpiecznie usunąć". I te pozycje są bezwarunkowo bezpieczne, (same sie odznaczą) do zaklikania komendy “usuń”, na dole okna ze skanem!

Ten progs jest bezpieczny, bo zawsze można przywrócić pliki z tzw. odzysku! :slight_smile:

Zrobilem zgodnie z zaleceniami. Dzieki! Zostaje mi tylko jeszcze sprawdzenie glownego problemu, czyli Skype.