Problem ze Skypem

(Malenag) #1

Mam mały problem,zainstalowałam Skypea wszystko podłączyłam jak należy(słuchawki,mikrofon)i jest tak, że ja nie słyszę mojego rozmówcy a on mnie słyszy normalnie.Słuchawki są o.k przy rozmowie testowej też nic nie słyszę.Co może być nie tak? #-o ](*,) !!

(Yacek1964) #2

zakładka narzędzia/opcje /audio/ sprawdż czy masz wszysttko wporządku dodatkowo sprawdz systemowym rejestratorem dzwięku czy możesz nagrywać swój głos na kompie.Jeżeli nie to wina leży po stronie mikrofonu

(sdar) #3

Czytamy ze zrozumieniem.

Czy słuchawki działają prawidłowo kiedy uzywasz innego programu niż Skype (np. słuchasz muzyki)?

Sprawdź też tutaj:

Start -> Akcesoria -> Rozrywka -> Regulacja głośności

i upewnij się, że mnie masz czegoś wyciszonego

(Malenag) #4

z mikrofonem chyba jest o.k bo byłam słyszana,ustawienia mam jak trzeba bo szukałam w pomocy, ale rejestratorem nie mogę nagrać głosu i nadal nic nie słyszę już :frowning: nie wiem co jest :frowning: :frowning:

(sdar) #5

A co z tym?

Bo może to nie ma związku za Skype?

(Marek Section8) #6

Jaka jest szybkości twojego internetu ?? Czy podczas rozmowy nie korzystasz z programów typu Emule lub programów sieci BitTorrent ?? Jest to częsty powód złego połaczenia sieci Skype.

(sdar) #7

Chyba szybkośc połączenia internetowego nie ma tu nic do rzeczy... :?

(Yacek1964) #8

Jeżeli nie możesz nagrać głosu systemowym rejestratorem to nie w skaypie szukaj przyczyny tylko w konfiguracji sprzętowej mikrofonu zobacz czy masz prawidłowo podpięte słuchawki i mikrofon panel sterowania mowa