Problem ze Skypem

Mam mały problem,zainstalowałam Skypea wszystko podłączyłam jak należy(słuchawki,mikrofon)i jest tak, że ja nie słyszę mojego rozmówcy a on mnie słyszy normalnie.Słuchawki są o.k przy rozmowie testowej też nic nie słyszę.Co może być nie tak? #-o ](*,) !!

zakładka narzędzia/opcje /audio/ sprawdż czy masz wszysttko wporządku dodatkowo sprawdz systemowym rejestratorem dzwięku czy możesz nagrywać swój głos na kompie.Jeżeli nie to wina leży po stronie mikrofonu

Czytamy ze zrozumieniem.

Czy słuchawki działają prawidłowo kiedy uzywasz innego programu niż Skype (np. słuchasz muzyki)?

Sprawdź też tutaj:

Start -> Akcesoria -> Rozrywka -> Regulacja głośności

i upewnij się, że mnie masz czegoś wyciszonego

z mikrofonem chyba jest o.k bo byłam słyszana,ustawienia mam jak trzeba bo szukałam w pomocy, ale rejestratorem nie mogę nagrać głosu i nadal nic nie słyszę już :frowning: nie wiem co jest :frowning: :frowning:

A co z tym?

Bo może to nie ma związku za Skype?

Jaka jest szybkości twojego internetu ?? Czy podczas rozmowy nie korzystasz z programów typu Emule lub programów sieci BitTorrent ?? Jest to częsty powód złego połaczenia sieci Skype.

Chyba szybkośc połączenia internetowego nie ma tu nic do rzeczy… :?

Jeżeli nie możesz nagrać głosu systemowym rejestratorem to nie w skaypie szukaj przyczyny tylko w konfiguracji sprzętowej mikrofonu zobacz czy masz prawidłowo podpięte słuchawki i mikrofon panel sterowania mowa