Problem ze słuchawkami i kartą pamięci

Witam. Posiadam nokie 5310 Xm lecz niestety słuchawki mi się do niej zapodziały. Otóż parę dni temu matka zakupiła telefon samsung (dotykowy ten z wymiennymi klapkami) nie pamietam dokładnej nazwy. A że jej słuchawki nie były potrzebne to wziąłem je do siebie, lecz są one z 2 części:

Same słuchawki z wejściem na mini jacka i druga część przedłużająca kabel to klips lecz na dole jest wejście do samsunga. Mam nadzieje że rozumiecie :slight_smile: Teraz gdy słucham muzyki na tych słuchawkach to mam za krótki kabel potrzebowałbym coś w rodzaju przedłużenia do słuchawek. Szukałem w MM lecz tam jakiś 2,5m kabel strasznie gruby i jak ja będę wyglądał na ulicy z wiszącym kablem jak od sprzętu domowego. :slight_smile: Mam taki przedłużacz od 5310 ta część od radia z tego się składała lecz gdy go podepne nie wykrywa słuchawek. I pytanie czy dostane coś takiego w jakimś komisie komórkowym? Szukałem na allegro lecz nic nie mogłem znaleźć.

Jeszcze 2 sprawa :slight_smile: Przywłaszczyłem sobie również karte 4gb bo też jest mojej matce zbędna lecz gdy ją podpinam (to i to micro sd) wykrywa mi jako no-name i 0kb. Muszę ją jakoś sformatować czy coś?

Z góry dzięki:)