Problem ze słuchawkami

Mam słuchawki z mikrofonem. Problem w tym, że w słuchawkach nie słychać tego co w głośnikach. I do tego jak do kogos dzwonie to ta osoba też mnie nie słyszy. Proszę o pomoc w skonfigorowaniu tego sprzętu.

A regulacja głosności?? Może to: START/Panel sterowania/Dźwięki, mowa i urządenia audio/Dźwięki i urządzenia audio/ klikasz na zakładkę

Głos/Testowanie sprzętu/Dalej [rada od x-awier’a:))

Słuchawki masz podłączone w jedno gniazdo z głośnikami??

słuchawki mam podłączone do płyty głównej, oddzielnie od głośników

płyte główna mam shuttle ak32a ze zintegrowaną kartą dzwiekową

A sterowniki od dźwięku zainstalowane?

tutaj są:

http://global.shuttle.com/Download/Down … Item=AK32A

mam 3 wejścia na płycie głównej, do jednego podłączone mam głośniki, a do dwóch słuchawki i mikrofon

Dobra, dobra. A patrzyłeś w Panelu sterowania jak Ci napisałem?

patrzyłem i co ma wyniknąć z tego testu??

Czy wszystko działa… i działa?

mikrofon działa, w głośnikach słychać dzwięk a w słuchawkach nie, podczas mowienia do mikrofonu następuje sprzężenie w głośnikach, a słuchawki ciągle głuche

A odłącz głośniki i włóż w to gniazdo, wtyk od słuchawek :stuck_out_tongue:

no teraz słychać w słuchawkach, ale mam jedno wyjście liniowe, a dwa wejścia na mikrofon i słuchawki

teraz w głośnikach nie słychać ;/

Jak są odłączone to nie bedzie słychać :stuck_out_tongue: Musisz kupić rozdzielac(adaptor) aby działały Ci i głosniki i słuchawki (8 zł) podłączysz je w tedy pod jedno gniazdo, sygnał się rozbija :frowning: ale nie bedziesz jechał przecież jednoczśnie na głośnikach i słuchawkach :slight_smile:

oj kolega się myli, masz na bank jedno wyjście na głośniki, jedno wejscie AUX i wejście na mikrofon. Podejżewam że prubójesz podłączyć słuchawki do wejścia AUX, tak sie nieda ! Pozostaje ci kupić taki rozdzielik, http://www.allegro.pl/item120503493_roz … wa_fv.html

i podłączyć do niego słuchawki i głośniki.

Właśnie o taki rozdzielik mi chodzi, tylko że ja go kupiłem 3 lata temu a w tedy kosztował 8PLN. Przepraszam za ten błąd :frowning: