Problem ze softem nokia 5610


(fialas1819) #1

zainstalowałem dzisiaj na komie siory nową wersje firmware-a. wszystko ładnie ale soft jest po angielsku (8.30). czy może ktoś wie co zrobić z tym fantem. szukałem w options>phone>language polskiego ale go tam nie było.


(eyeti) #2

Temat dotyczy Noki n70 ale myślę że postępowanie będzie podobne.

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=9519


(fialas1819) #3

w nokii 5610 niema symbiana..


(eyeti) #4

fialas1819 , sory.

Zapomniałem.

Looknij na ten temat

http://www.gsmforum.pl/index.php?showto ... &start=440


(fialas1819) #5

a czy jest jakaś możliwość że nokia sama wyda polską wersje firmware-a?? reinstalowałem firmware-a w mojej n82 i po instalacji od razu był polski.

próbowałem z product key>>> nic..

znalazłem coś o takim programie phoenix. zobaczę czy to coś da. a tak przy okazji może wie ktoś jak się tym programem posłużyć??


(Trstuning) #6

To ja swój post dam od razu tutaj, nie będę zakładał nowego tematu... fialas1819 - piszesz o sofcie v8.30, czytałem o nim na angielskim forum Nokii (nie wiem czy się kiedyś doczekamy polskiego forum...), ale jak podłączam swój fon, włączam Nokia Software Updater, to mi pokazuje ostatnią wersję: 6.60, a takową mam zainstalowaną ;| Na tamtym forum czytałem też, że była jakaś wersja softu 7.12 :o ale też na niego się nigdy nie natknąłem xD Jakim prawem mając 'polską wersję fona' - Ty mogłeś sobie wgrać ten soft a ja nie? I dlaczego anglicy w ogóle dostali tego softa a np. Polacy nie? I czy idzie jakoś zrobić, żebym mógł sobie tego softa wgrać? Bo język mi zwisa (xD), podszflifuję sobie angielski ^^, a denerwuje mnie już bardzo wiele błędów w teraźniejszym sofcie...