Problem ze spamem

Otóż mam taki problem :

Mam e-mial na serwerze http://www.pocztowy.net i musialem gdzies przypadkowo zostawic ten adres na zagranicznych serwerach i teraz codziennie dostaje po 10 e-miali zagranicznych z rekalmami. Oprócz tego przychodzą mi odpowiedzi o niedstarczeniu jakiejs wiadomosci na jakis e-mial ( wiadomości, których nigdy nie wysyłałem ).

Dodam że na to konto nie używam Outlooka i wolałbym go w to nie mieszać

I teraz pytanie :

Jak moge pozbyć sie tego spamu ??

Jeśli masz w skrzynce filtr antyspamowy, to go aktywuj.

A tu masz link do programu Milo spam killer

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=55&id=415&t=55

Większosc skrzynek oferuje utworzenie tzw. czarnej listy, na którą wrzucamy adresy pocztowe, z których nie chcemy otrzymywać wiadomości. Musisz poszukać tego u siebie w opcjach skrzynki.

:wink: Witaj. Proponuje Ci zacząć używać moim zdaniem programu INCREDIMAIL w wersji freware, dostępny zresztą na tej stronie.Program moim zdaniem jest znakomity i mozna go tak skonfigurowac by mało że wyrzucał niechcianą poczte do osobnego koszyka to jeżeli sobie zarzyczysz i zaakceptujesz te funkcje będzie spamera wprowadzał w błąd, czyli wysyłał do niego imeila że taki adres nie istnieje. U mnie to zadziałało i już nie otrzymuje spamu.Program jest bardzo przyjazdny i intuicyjny.Mało tego jest do niego spolszczenie i wyglądem okienek przypomina Outlook Express.

Magik Twój programik działa bez zarzutu juz mi usunął jakis spam. Teraz jeszcze tylko pozostaje mi przetestować Incredmail. :slight_smile: :slight_smile:

zapomniałem tylko dodać że jest to(gdybyś nie wiedział )alternatywny program pocztowy a nie sam dodatek antyspamowy-wielkie sorki…

a tak miedzy Bogiem a prawda, to jezeli Twoj adres choc raz dostal sie w lapy spamerow, to juz do konca swiata spam na skrzynke bedzie Ci przychodzil

moja rada to zmienic adres…

Davout no spodziewam sie że tak będzie ale nie mam innego wyjścia tą skrzynke musze już mieć

Ja tez w pewnym momencie rozwazalem taką mozliwosc, zeby zmienic skrzynke. Jednak mam ją na o2 i jest zintegrowana z komunikatorem, co prawda, moze on obslugiwac inne konta, ale zastosowalem te czarną liste i z 5 spamow dzinenie mam 0 :smiley:

Przeczytałem pomoc na tym serverze gdzie mam mail i pisze cos takiego :

i wynika z tego, że ja nie moge uruchomić własnej czarnej listy, pozostaje mi korzystanie z jakiegos oprogramowania które usunie spam ze szkrynki bo od dłuższego czasu ten “specjalistyczny program” nie radzi sobie ze spamem

Może przegapiłeś gdzies wyraz “Włącz”? Wygląda to na opis zintegrowanego z kontem programu antyspamowego. Na tlenie np. jest filtr antyspamowy, a do tego jeszcze standardowo mozemy sobie zrobić czarną listę. Dziwne ze na twojej skrzynce tego nie ma.

Ja jak dostaje jakiś spam do odpisuje pod adres z którego go dostałem(chyba że jest FAKE) lub na jakiś adres email umieszczony w tym spamie. Odpisuje po angielsku używając dość niecenzuralnych słów i strasze policją :stuck_out_tongue: Zwykle to działa, teraz dostaje około 1 maila ze spamem na tydzień

Killer możesz podać przykład :?: Najlepiej w wersji angielskiej :stuck_out_tongue: