Problem ze spolszczeniem Life is Strange!

Cześć!

 

Kupiłem sobie 4 epizody life is strange i pobrałem spolszczenie ze strony gramy po polsku, ale nie wiem gdzie mam to zainstalować. Mam wersję steamową gry. 

Próbowałem już w kilku miejscach ale dalej gra włącza się po angielsku. Pomoże ktoś?

Jak Steam, to folder gry znajduje się w [C:\Program Files(x86)\Steam]\Steamapps\common (w kwadratowym nawiasie folder zainstalowania Steama).

 

Instalator prosi o wybranie głównego folderu gry, gry nie posiadam więc stawiam, że będzie to …\steamapps\common\Life Is Strange.

 

Swoją drogą to nie wiem kto pisał instalator, ale przecież ścieżka instalacji gry znajduje się w systemowym rejestrze :wink:

Problem w tym, że wrzucałem do tego folderu i gra dalej uruchamia się w oryginale czyli po angielsku. Masz jakiś inny pomysł.

Poszukaj gdzie masz takie same pliki jak te w spolszczeniu, skoro nie jest to oficjalne spolszczenie, to rozumiem że jakieś pliki trzeba podmienić.

A gdzie mogę znaleźć oficjalne spolszczenie?

 

A w ogóle jest ?

 

Nie wiem dlatego pytam Was. Chyba, że wie ktoś jak spolszczyć tym spolszczeniem które mam.

 

Już nie potrzebuje pomocy dałem radę. Odinstalowałem spolszczenie i zainstalowałem jeszcze raz do właściwego folderu(steamapps\common\Life Is Strange) i wszystko działa.

Czyli wszedłeś w folder common i tam dałeś spolszczenie? Sorry, jestem dość niegramotna jeśli chodzi o komputery :stuck_out_tongue: