Problem ze spowolnioną myszką w grze

Mam laptopa HP pavilion dv6871us karta graficzna: NVIDIA GEforce 8400M GS, 32 bity, 3gb.

Gdy normalnie użytkuje po stronach, pulpicie wszystko jest ok… myszka sie nie tnie tzn jakby była spowolniona, ale w grze “DiabloII” juz działa inaczej. Wolno chodzi jakby “lagowała” fps wachają się od 130-140, ta gra nie jest wymagająca więc to nie wina sprzętu. Sprawdzałem na innej myszcze i jest tak samo. Myśle że to wina sterownika, żadnego nie instalowałem gdy dostalem laptopa. Szukałem szukałem szukam i nie moge znaleść sciągnełem 2 ale jak zainstalowałem jeden 120mb musialem system przywracać a drugi cos nie działał( ze strony nvidi…) Jakieś pomysły?

jaki system operacyjny?

Sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowałeś?

Zobacz-> Panel sterowania->Mysz->Sprzęt->Właściwości->Ustawienia zaawansowane->zwiększ liczbę raportów na sekundę.Moze coś zmieni.

@matfeusz vista

@GMajka12 nie wiem po co? kupiłem laptopa, takie jak napisałem wyżej, nie było z nim żadnych płytek tylko obrazki jak przeinstalować system itp…

@Loookash89 w viscie nie ma czegos takiego :confused:

Dobieranie sterowników NVIDIA :

http://www.nvidia.com/download/index.aspx?lang=en-us

Przed tym sterowniki do chipsetu płyty głównej tak jak inni piszą.

Na koniec aktualizacja bibliotek DirectX 9.0. c :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Temat :

viewtopic.php?f=2&t=251432

/ na Viście możesz mieć DirectX 10 - zaktualizuj przez internet /.

z!pPy ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

O ile się nie mylę, nie podałeś wcześniej systemu…

Te sterowniki ze strony nvidia nie działają:

“Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Program instalacyjny zakończy pracę.”

gdy je ściągnełem i chciałem zainstalować tak pisze gdy mają juz się instalować. W innym topicu ktoś mi podal linka do sterowników i chipsetu, zainstalowałem je i nadal myszka tak samo działa więc to chyba nie problem w grafice / sterownikach.Myszke podłączyłem inną do laptopa i tak samo wolno w tej grze.

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 15:37 został dopisany post przez z!pPy

naprawde nikt nie wie czemu tak sie dzieje ?: (

Może w opcjach diablo jak w chyba np. Csie jest opcja do przyśpieszania i opóźniania ruchów myszki.

niestety nie ma takiej opcji

W dniu 01.07.2008 , o godzinie 23:34 został dopisany post przez z!pPy

Może jednak ktoś wie w czym tkwi problem?