Problem ze sprawdzaniem dysku

Witam!

Od kilku misięcy jestem szczęśliwym posiadaczem nowego komputera (opis w sygnaturce). Jako że często coś instalowałem i odinstalowywałem, komputer naturalną kolejnością rzeczy zaczął się muli. Tak więc postanowiłem użyc sprawdzania dysku. Otóż po włączeniu sprawdzania 1 faza przechodzi gładko, 2 też, natomiast po zakończeniu drugiej fazy, mym oczom pokazuję sie komunikat: “System Windows nie mogł dokończyc sprawdzania dysku” Teraz przy każdym uruchomieniu komputera system dręczy mnie: uruchamia sprawdzanie dysku i zaraz po rozpoczęciu pokazuję się komunikat Nastąpił bład. I na tym się kończy.

Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy??

Czekam na szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Wiem w czym rzecz, ale nie będę wróżył z fusów. Potrzenuję więcej danych. Zainstaluj program “Aida 32” wersja 3.93 i wykonaj test “Linear Read” “Average Access” wtyczką “Disk benchmark”. Wyłącz najpierw wszystkie programy z autostartu. Nie ruszaj myszką w czasie testu, nic nie rób na komputerze tylko czekaj! Wyniki (screen-y) zamieść na forum np. przy pomocy strony http://www.fotosik.pl najlepiej w pełnym wymiarze, a nie jako miniaturkę.