Problem ze sprzedażą - Allegro

Witam wystawiłem przedmiot na allegro a mianowicie płytę “TOTENTANZ” o godzinie 14:15, jest godzina 15:35 a moja aukcja dalej jest niewidoczna, w przedmiotach które sprzedaje jej niema ! Czy cos jest nie tak ?A jeśli ktoś mógłby sprawdzić i napisać na forum to bardzo dziękuje z góry Nick: edgarmks

Podaj więcej szczegółów? Płyta CD?

Orginalna?

Może jakiś bład chwilowy allegro ?

to allegro ostatnio się sypie …

teraz np nie da się zalogować …

ciągle mają problemy techniczne

od dłuższego czasu co jakiś czas są kłopoty z wyswietlaniem miniaturek i fotek … cały serwis potrafi przymulić …

jednym słowem na 99% coś z allegro nie tak skoro aukcji wciąż nie ma :?

możę w końcu wyrośnie jakiś godny konkurent allegro bo ebay jest do … :stuck_out_tongue:

Płyta CD ! Oryginalna w folii! Ostatnio mam błąd na allegro : 00fb6f32540feeb3m.jpg

Czy to może mieć z tym związek ? Krzysiek21 Jeśli możesz to sprawdź na allegro czy widać tą płytę (TOTENTANZ) nick: edgarmks

Kilka minut wcześniej wystawiłem inny przedmiot (amplituner) i jego widać więc nie wiem dlaczego płyty nie widać

Ja też się nie mogę zalogować - wyskakuje mi to co podał NestoR.

Formularz kontaktowy nie działa, bo wyskakuje to co podał NestoR

Allegro telefonu nie ma, na stronie głównej nie ma informacji, że jest awaria. Dosłownie szopka i nic więcej

Mam to samo nie mogłam wystawiś przedmiotów na licytację pokazywało mi się to samo co u was potem coś już niby łapało i znowu :stuck_out_tongue:

Allegro się sypie :stuck_out_tongue:

Allegro jest ostatnio żałosne.

Wczoraj chciałem kupić przedmiot, po 100-krotnym odświeżeniu strony wreszcie pojawiłem sie na liście kupujących, ale strona z potwierdzeniem (między innymi tam gdzie sprzedający podaje numer konta itp.) sie nie pokazała, a mail z numerem konta doszedł o 2:11 (przedmiot kupiłem o 20:45)…

żal.pl

jedynie co zawsze działa doskonale to opłaty prowizyjne…

Należy przypomnieć, że allegro opublikowało stowną informację:

A mnie nawet to się nie chciało wyświetlić bo … trwa ładowanie ble ble itd.

a mnie tez niechce nawet zalogowac, wyskakuje nie “Ładowanie strony, proszę czekać” i nic ładuje sie i znowu przekierowywuje mnie na strone logowania:(

Mnie też nie chce zalogować … Jeśli to jakaś przerwa techniczna to czy nie mogą jej zrobić po północy?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

moim zdaniem powinni wprowadzic godziny od kiedy do kiedy sa np wprowadzane jakies poprawki, aktualizacje czy inne serverowe sprawy i problemy

oraz mogli by łaskawie napisać na stronie ze są problemy z serverem a nie nic niepowiedza, a ludzie włosy sobie wyrywają

Czyli jak mam teraz wystawioną aukcję to nikt nie może u mnie nic kupić… Niech mi teraz zwrócą kasę za ponownie wystawienie. Denerwuje mnie już ten serwis, potrafią tylko prowizje zbierać :confused:

Zawsze “czasem serwisowym” chyba były godziny 5-7

I dalej nie idzie bo się zalogowac nie moge :roll:

Allegro powoli schodzi na psy.

Jeszcze trochę to będzie można porównywać Allegro z naszym cudownym komunikatorem GG ;]

sporo rzeczy idzie za grosze bo ludzie nie mogą licytować, sprzedający nie będą zadowoleni :frowning:

ciekawe czy Allegro uzna te aukcje ???

Jak ci sie uda zalogować sprawdż czy nikt nie przeglądał twojej oferty (jeśli prawidłowo wystawiona),to napisz do Allegro.Uważam że powinni ci zwrócić kaske za wystawienie przedmiotu … A nie robić jakieś durne przerwy … I to w godzinach popołudniowych … :?

Wszystkim powinno zwrócić.

SPRZEDAJĄCY: ZBOJKOTUJMY TEN PSEUDO SERIWS AUKCYJNY I ZACZNIJMY WYSTAWIAĆ NA EBAY’U I ŚWISTAKU!