Problem ze sprzętem i Grą Kings of Bounty

(system) #1

Witam. Zmieniłem płyte gł., proca i karte graf. Oto mój poprzedni zestaw: Abit An32x Fatality z Athlonem 4200+ x2 i XFX 8800 GTS 640mb Ram, a to teraźniejszy Asus Rampage Formula x48, Core 2 Duo E8400, Ati Radeon HD 4870 x2 Saphire. Na poprzedniej konfiguracji gra Kings of Bounty chodziła płynnie na wszystkich możliwych detalach w rozdzielczosci 1680x1050. Teraz po zmianie sprzetu zaczeła skakac. Poprostu się tnie, a np. Far Cry 2 czy nowy Tomb raider underwater chodzą płynniutko. Co może byc powodem przycinania sie gry, ktora nie ma przeciez wymogów jak dwie pozostale, ktore smigaja bez zajakania?

(Dyba9) #2

Pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej, uaktualnij DirectX. Jeśli korzystasz z Windows Vista, spróbuj włączyć z trybem zgodności.

Patch:

http://www.idg.pl/ftp/gry_8002/King.s.B ... 1.6.5.html

(system) #3

Korzystam z xp. Mam najnowsze caty 8.11 przeinstalowalem direct x po zmianie karty. Nie kumam o co tu biega. NFS nowy tez za plynnie nie chodzi. w 3dmark mam 15000 czyli powinny gry śmigać tak mi sie wydaje. i nie wiem czemu w ati catalist pokazuje mi ze moj monitor jest podpiety do wejscia dvi4 a jak zmienie wejscie w karcie to pokazuje dvi3. Nie 1 nie 2. nie wiem czemu. Moze lepiej bylo brac gtx280