Problem ze sprzętem

Mam problem, o tuż gdy gram w CoD2, pojawią się jakieś dziwne efekty, czyli spowolnienie grafiki i dźwięku (ale nie w tedy gdy mnie zabiją, tylko normalnie, podczas strzelaniny). Umieściłem to w tej kategorii ponieważ uważam że to przez sprzęt. Na wszelki wypadek podam konfigurację sprzętową: AMD Athlon64 3000+, His Escalibur 9550, 512 MB Ram, Modecom 400+. Przedtem bawiłem się w Biosie ( podkręcanie), może tam coś trzeba ustawić?

Dla pewności zresetuj bios. Czy przypadkiem nie jesteś podpięty w czasie gry do netu ? Może antywirus blokować (spowalniać)

Proponuję na czas gry odłączyć internet i antywirusa (w takiej kolejności) po zakończonej grze włączamy w kolejności odwrotnej

Nie, to nie to. Równierz często wyskakują mi bluescreeny.

przedewszystkim teraz w biosie przywróć ustawienia domyślne bo bluescreeny nie wróżą nic dobrego, może być jakaś usterka sprzętu, zlikwiduj wszelkie OC,

a jak chcesz kręcić to rób to stopniowo sprawdzając stabilność systemu. na forum jest wiele na ten temat

Myślisz że nie wiem jak się to robi:]

Spokojnie po co się ciskasz ? Sądzisz że ci którzy są na forum to wróżki ?Skoro zadajesz pytanie to mamy prawo wiedzieć tylko tyle ile informacji nam przekazujesz.

Przetestuj sprzęt w pierwszym rzędzie RAM potem grafikę na koniec dysk(najmniej prawdopodobna przyczyna)

A może detale w grze są zbyt wysoko i twój Radek nie wyrabia ?

Wklej loga z HiJacka i SilentHurenta w dziale bezpieczeństko.

Te afekty/spowolnienia tylko w jednej grze występują?

Jak tam temperatury? :wink: