Problem ze Spyro 3 na emulatorze ePSX

Kiedy wchodzę w spyro year of the dragon do układu gdzie chodzi się takim kangurem to emulator mi się zawiesza. To samo gdy wchodzę do układu z chmurami. Zmieniłem emulator na FPSE to samo.

Uszkodzona płyta/obraz z grą, źle skonfigurowane/dobrane pluginy emulatora, niewystarczająca moc obliczeniowa komputera.

Możliwości jest dużo, ale wnioskując z opisu najbardziej prawdopodobna wydaje mi się (niestety) ta pierwsza opcja.

  1. Obraz płyty oryginalny

  2. Dobrze skonfigurowane ( Chodzi Spyro 1 i 2, tak samo crash 1,2,3 i CTR)

  3. Procesor dwurdzeniowy 2,2Ghz na każdy rdzeń + 4gb RAMU DDR3 + karta Nvidia 1GB

deFco247 nie żartuj, emu PSXa mają śmiesznie niskie wymagania sprzętowe. Możesz jeszcze spróbować na VGS 4.1 + XP patch lub Pcsxr svn.

Niestety, dalej to samo.

Ja masz oryginalną płytę z grą, to możesz zrobić sobie kopię akcoholem i przekonwertować obraz na bin cue. Wtedy z obrazu gry zagrasz bezproblemowo na pSX.

A co to jest bin cue??? Słyszałem, że można zrobić jako obraz ISO, ale o żadnych BINach ani CUEach nie słyszałem.

Bin i cue, to rozszerzenia obrazu gry, tak jak tu: http://vpx.pl/image/eu1 Uruchamiam psx i klikam w plik i załaduj obraz gry. Wyświetli się panel, znajdujemy grę i klikamy cue i ok. Gra cieszy.

Poczytaj w necie, jak to się robi w alcohol 120%. Gram na dwa pady.