Problem ze Spywarem

witam … mam problem ze spywarem…moze mi ktos podac link do jakiegos dobrego darmowego czysciciela spywre’u??

Bylbym wdzieczny

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17671

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17593

ten jest świetny :wink: http://www.download.com/1200-2018-5139934.html

Ten także ciekawy http://www.1000apps.com/Download-Softwa … ware+Group

Hmmm …

co do Spyware Doctora zdania są co najmniej podzielone.

Cytat ze strony:

dzieki serdeczne…za wszystkie odpowiedzi

sprawa zakonczona – EOT

Jesli chodzi o promocje to nie będę zabierał głosu, faktem jest ,że spyware doctor bardzo intensywnie sie reklamuje, chodżby na portalu download.com . Nie zmienia to jednak opinii, że to bardzo udany i skuteczny produkt co potwierdzają użytkownicy programu w swoich wypowiedziach http://www.download.com/Spyware-Doctor/ … 61503.html i to jest sądze miarodajnym wyznacznikiem jego wartości, zwłaszcza , że został również wysoko oceniony przez specjalistów i recententów prezentujących programy. Wersja freeware , chodż pozbawiona jest szeregu funkcji zawartych w sharware, stanowi dobre uzupełnienie antyszpiegowskiego softwaru i działa troche jak ad-aware ( prawdo do update i skanowanie na polecenie) .

Niestety Spyware Doctor często generuje także fałszywe alerty. Słabość programu potwierdza także picasso z searchengines.pl .

Bardzo możliwe , że zdarzają się błędy ale nie ma idealnego programu . Podkreślam jednak , to nie może dyskredytować programu , zwłaszcza , że robi kopie usuwanych plików i w razie problemów można je przywrócić .Nawet najlepsze programy generują błęde ostrzeżenia dotyczące zagrożeń , jak chodżby Pest Patrol , program uznany i ceniony również przez Picasso . Chętnie zapoznałbym się z jej opinią , jeśli możesz podaj link . Na strone autora spyware doctor http://www.pctools.com/spyware-doctor/?ref=google_sd , po lewej stronie wyszczególnione są nagrody ‘awords’ , program otrzymał wyróżnienia na liczących się portalach prezentujących software , jak majorgreeks, tucows, download … . Dla mnie najbardziej wiarygodne są zawsze opinie użytkowników , na 734 oddane głosy , 70% wyraziło się pochlebnie http://www.download.com/Spyware-Doctor/ … 61503.html i to są fakty :slight_smile:

Witam,

Myślę, że ten jest dość dosadny: :wink:

POST NUMER 3.

Dosadny ale i nic nie mówiący poza uznaniem za oszusta, zdyskredytowaniem, sądziem , że będzie jakies uzasadnienie . Producent spyware doctor nie jest jakimś nowicjuszem i jego soft jest znany, ta opinia jest zaskakująca i autorytatywna , spodziewałem się argumentów :slight_smile:

A to co znalazem wpisując w googelkach słowa spyware doctor :

test : http://www.adwarereport.com/mt/archives/000049.html

http://castlecops.com/reviews-181.html

http://www.zdnet.de/downloads/prg/1/2/e … 12-wc.html

http://fileforum.betanews.com/detail/Sp … 87491686/1

Wniosek : wszedzie , gdzie jest o programie mowa , otrzymuje pozytywne i wysokie oceny , to jest komentarz .