Problem ze stacją dysków. Nie mogę znaleźć stacji dysku

Od dłuższego czasu walczę z problemem dotyczącym stacji dysków. Mój komputer w ogóle już go nie widzi! Mam laptopa HP Pavilion dv6000 z Windowsem Vista. Próbowałam coś z tym robić, korzystając ze stron Windowsa (support.microsoft.com/kb/314060/pl). Jednak to nie dawało długotrwałych efektów… Załamuję już ręce, spróbowałam skorzystać z tych rad, ale nie wszystkie do końca robiłam… Być może sama przez przypadek coś wykasowałam ważnego w rejestrze, bo od tamtego czasu już w ogóle stacji dysków nie widuję. Próbowałam instalować od nowa Windowsa, ale nic to nie dało, bo stacji dysków dalej nie widzę! Błagam! POMOCY!

PS. Jest jeszcze możliwość, że muszę wymienić stację dysków, bo koleżanka też ma tego samego laptopa i musiała wziąć go do naprawy. Wydaje mi się jednak, że skasowałam coś ważnego w rejestrze i dlatego nie widzę stacji dysków.

Heh, przy reinstalacji systemu rejestr wgrywany jest z płyty (czysty), więc najpewniej albo padła lub wyłączyłaś ją w BIOSie (Basic Input/Output System).

Sprawdz czy kabel zasilania lub kabel od kontrolera się nie wypiął.

Nie mam pojęcia jak to sprawdzić.

A jeśli chodzi o płyty to żadnej nie mogę uruchomić, więc reinstalacja przebiegła z nagranego na laptopie dysku z Windowsem…

susanjones , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif