Problem ze startem systemu Windows 7

Witam. Mam problem z uruchomieniem komputera, nie ładuje się Windows. Wyskakuje konieczność uruchomienia trybu naprawczego, który po zakończeniu działania informuje, że nie udało się rozwiązać problemu i komputer się restartuje. Po ponownym uruchomienia mam do wyboru tryby awaryjne ( w którym komputer się uruchomi ) i pozostałe. Po wybraniu uruchomienia w trybie normalnym komputer się resetuje. Próbowałem również trybu przywracania systemu, ale jak się okazało w jakiś sposób miałem powyłączane tworzenie punktów startowych/kontriolnych. Ktoś jest w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu. Dodam, że chwilowo nie posiadam dostępnej płytki z Windowsem. Z góry dziękuje za pomoc.

Uruchom kompa w trybie awaryjnym i z wiersza poleceń uruchom skandysk chkdsk c: /f (pojawi się pytanie "Czy wolumina ten ma być sprawdzony przy następnym uruchomieni? czy coś takiego dajesz T (tak)) Uruchamiasz kompa ponownie, przy starcie powinien odpalić się test. Po zakończeniu skanu uruchom tryb awaryjny i napraw bootmanagera tu znajdziesz szczegółową instrukcję.

 

Daj znać jeśli to nie pomoże to pogłówkujemy dalej.

z tego co widzę w tej instrukcji to konieczne jest posiadanie płyty instalacyjnej, jednak tak jak pisałem wcześniej, obecnie nie mam jej dostępnej

Niestety bez płyty żadna komenda opisana w instrukcji nie działa. 

Płytka nie jest potrzebna bo gdyby MBR było uszkodzone to nawet w trybie awaryjnym system by nie zaskoczył. najprawdopodobniej kłopot sprawia jakiś sprzęt/sterownik. Czy któreś z nich było aktualizowane przed pojawieniem się awarii?

wczoraj wieczorem wyłączyłem kompa, nie zwracałem uwagi czy przed zamknięcie robiła się jakaś aktualizacja systemowa, ja nic nie instalowałem. Dzisiaj rano chciałem go uruchomić i pojawił się problem