Problem ze Steamem, za długo się łączy (bez przerwy)

Witam,

mam dziwny problem z programem Steam. Po pierwsze aktualizował się strasznie długo (chyba z 15, zawsze trwało to ok 30s), po drugie loguje się strasznie długo i się zawiesza. Ogólnie nie mogę się zalogować. bo bez przerwy trwa “łączenie z kontem Steam” Przeinstalowywanie nie pomogło. Co zrobić?

skasuj wszystko poza plikiem steam.exe oraz folderem steamapps

odpal steam.exe

Spróbuj odpalić za kilka godzin. Może serwery są przepełnione… Wakacje przecież są…

ok, popróbuje.

Dodane 24.06.2009 (Śr) 15:12

Nic nie pomaga, teraz klikając na ikonę się nie włącza, o co chodzi?

Mnie steam niby działa poprawnie . Czasem Steam zawiesza się przy uruchamianiu , bo ciągnie za dużo poprawek na raz . Sam się uaktualnia oraz uaktualnia gry . Mnie zwykle wystarcza wtedy ponowne uruchomienie aplikacji i spauzowanie uaktualnień gier . A mam ich na steam sporo .

A jeśli przeisntalowujesz steama , najlepiej zrobić to jakimś programem , który czyści rejestr z plików gry .Np odinstalować revo unistalerem . I jak mówił kolega wyżej pousuwać prawie wszystko .

Mam identyczny problem jeżeli uda ci się to zlikwidować to skontaktuj się ze mną gg : 10618994

Edit :

Udało mi się zrobić usunąłem :

c:\program files\Steam\ClientRegistry.blob

c:\program files\Steam\Steam.dll

c:\program files\Steam\SteamUI.dll

test lacza

steam://support/?Issues%3DConnection

Mi też, zainstalowałem dzień potem na innej partycji, temat zamknięty, pozdrawiam :slight_smile:

A ja chciałbym od świeżyć ten temat bo kupiłem jakieś kilka dni steam a teraz pograć na nim nie mogę zrobiłem reinstal dałem na inny dysk usuwałem te pliki co pisaliście i dalej ciągle łaczy mnie ze steam i połczyć nie może chyba już 5-4 dzień tak mam denerwuje mnie to pomoże ktoś ?

spróbuj na innej partycji zainstalować.

Tak właśnie zrobiłem raz na D raz na C jeden uj szczerze :frowning: a to nie jest jakiś problem z ich strony ?

Sam tego do końca nie wiem, ale przypuszczam, że jedyne co pozostaje to czekać: ( Myślę, że może coś z przeciążeniem serwerów.

Reinstallnij, usuń ClientRegistry.blob, odpal.

Mi się steam w ogóle nie chciał włączyć ani zaktualizować - pomogło.

Wiem że temat sprzed 8 lat, ale na Win 10 taki błąd niekiedy występuje, a pierwszy wynik w google to jest ten link, więc dla tych co tu trafią
Zabijcie poprostu process Steama w procesach
Dokładnie musi być zamknięta każda odnoga steama ale najwazniejsze jest zamknięcie "Steam bootsrapper"
Jesli nie zadziała, to zróbcie jeszcze raz, max po 3 próbie wchodzi