Problem ze sterami do Geforce 6200

mam problem bo na tej karcie gry chodza super ale jak chce odtworzyc film to komputer sie strasznie muli, tak jakby mu pamieci brakowalo. wyglada jakby czegos szukal. No a film sie nawet nie wlacza tylko jest napis “trwa otwieranie filmu…” Mam zainstalowane kodeki ffd show oraz xvida dvixa ac3 directx 9.0. Sterowniki do karty instalowalem z plyty dolaczonej do karty. Jak ktos wie jak rozwiazac ten problem zeby film normalnie dzialaly prosze o kontakt pod nr. gg 3601915 lub e-mail ercik3@o2.pl Z gory dziekuje

Jaki masz komp.

Kodeki posiadasz odpowiednie. Jak tak jakie???

dzieki za zaintreresowanie bo jestem wkurzony ze mam nowa karte a film nie dzialaja. Kompa mam Celerona 1,8 GHz 640 ramu karta graf. geforce 6200 128 mb, dziwekowa zintegrowana. No a kodeki to takie jak pisalem ffd show +xvid+divx+ac3. do tego directx 9.0. probowalem tez z kodekami CODECPACK all in 1 ale tez lipa. probowalem tez same te paczki kodekow bez doinstalowywania odzielnie divx i xvida. ale nic caly czas to samo. Tuner TV tez nie dziala. Chcialem sciagnac ze stronki GIGABYTA inne stery do karty ale sa tylko te co mam na plycie dolaczonej do karty. :confused:

Spróbój ściągnąć stery wprost ze strony Nvidii. Najpierw odinstaluj stare, potem wrzuć najnowsze, może pomoże, bo kodeki chyba są ok. Miałem dużo słabszą kartę i normalnie filmy chwytała.

ja jeszcze nie dawno filmy oglądałem na celku 433 128 ram Savage4 32mb :mrgreen: zmień zainstaluj dobre stery