Problem ze sterami do karty sieciowej ISATAP Microsoftu w La

Witam

Tak jak w tytule, mam problem ze sterownikiem isapa do karty sieciowej (Microsoftu), co w moim przypadku uniemożliwia korzystanie z internetu, ale może po kolei:

W Menedżerze urządzeń w drzewku z kartami sieciowymi przy karcie sieciowej isatap.{80A5CBDE-1F70-416B-8D9C-F885160DDFFB} znajduje się ikonka znaku uwaga. Gdy wchodzę w jej właściwości to w polu “Stan urządzenia” widnieje info : “To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)”, w szczegółach sterownika jest informacja o wersji pliku : " 6.0.6001.18000 (longhorn-rtm.080118-1840", Dostawcy: Microsoft, a ścieżka dostępu to : C:\Windows\system32\DRIVERS\tunnel.sys . , wersja sterownika: 6.0.6000.16386 .

Jak patrzyłem w sieci, to nawet na stronach Microsoftu twierdzą że problem ten niby nie powinien powodować żadnych komplikacji w korzystaniu z kompa (w tym przypadku to laptop ASUS M51SN) niestety u mnie to powoduje jeden wielki problem braku dostępu do neta. Zarówno gdy łącze się za pomocą Netii jak i iPlusa (jedno i drugie podłączone pod USB) to niby wszystko gra wyczuwa zewnętrzne modemy a nawet się niby łączy, ale gdy uruchamiam przeglądarkę to niemożna wejść na żadną stronę, czyli faktycznie nie mam internetu choć teoretycznie jest włączony.

Cały problem powstał gdy odinstalowałem Nortona i zainstalowałem G-Date by przeskanować kompa. Wykrył chyba 2 wirusy ale nie w systemie tylko w jednym z programów do oglądania Satelity MYTheatre ( choć trudno nawet powiedzieć czy to faktycznie były wirusy bo w końcu nic przez wiele miesięcy się nie działo i sprzęt chodził poprawnie), jak pamiętam przeniósł je do kwarantanny. Niestety chyba w momencie odinstalowywania Nortona coś musiało pójść nie tak i wystąpił problem z tą kartą sieciową. Przywracanie systemu do wcześniejszej wersji również nic nie dało.

czy ma ktoś pomysł co zrobić ?? a najlepiej czy może ktoś podać mi namiary na ten sterownik bo niestety ja w sieci go nie znalazłem, a jeżeli go nie ma to czy istniała by możliwość jego skopiowania z innego kompa i przesłania ?

PROSZĘ o POMOC i Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;-\ Krizzz

Ps. mam oczywiście system Windows Vista 32 na laptopie ASUS M51SN

podaj pełną nazwe karty moze znajde stery,mam kilka dobrych stron :slight_smile: ale zobacz jeszcze tutaj jak mozesz jakos wejsc z innego kompa link-http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl