Problem ze sterami do plyty P5KC

Ostatnio miałem reinstal systemu Windows i niestety przy próbie włączenia jakiegokolwiek mp3 wyskakuje bład 88780078…

Sterowniki instalowałem z płyty ze sterami z “pudełka”. Karte dźwiekową mam zintegrowaną i przedtem nie bylo takich problemów. Przy instalacji innych sterowników (do dzwieku) wskakuje błąd w którym pisze ze :nie powiodła sie instalacja sterownika Realtek HD Audio. Przy sprawdzaniu przez everesta po naciśnięciu na Dźwięk Windows, Dźwieki PCI/PnP nic sie nie wyswietla. W menadżerze urządzeń (kontrolery dzwieku, gier, wideo), przy “głośniczku” od Realteka pokazuje sie czarny wykrzyknik na żółtym tle. Sterownikow do tego urządzenia nie da sie aktualizowac (nic sie nie dzieje po nacisnieciu), nie da sie tez ich odinstalować (pisze że odinstalowanie tego jest niemozliwe gdyz jest to niezbedne do rozruchu komputera). Jedyne co da sie z tym zrobic to wyłaczyc…W właściwosciach pisze ze: “Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane”. Czy jedynym ratunkiem jest reinstal systemu?

PS(zeby potem nie bylo): Przeczytałem dziesiątki wątków o podobnym problemie i kompletnie nic to nie dało…

EDIT: Płyta asus p5kc.

A system to jaki masz?Jak XP bez SP3 to zainstaluj poprawkę KB888111 i wtedy najnowsze sterowniki.

System XP SP2 i probowalem instalowac te “łatke” ale przy istalacji tez wyskakuje blad.

Argoh , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A treść błędu brzmi?

Jeśli znasz włoski to moge tu wpisac…Ale przy sciągnieciu tego samego pliku z innego źródła instaluje sie on poprawnie jednak nic nie daje (w moim przypadku).