Problem ze sterami iPod nano 5g

Witam,

Mam windowsa 7 x64 i jak w tytule, mam problem z podłączeniem go do komputera. Ipod na xp działa normalnie, niestety siódemka za nic w świecie nie chce zainstalować do niego sterowników. Wykrywa urządzenie USB, ale nigdzie sterów do iPoda znaleźć nie może. Co do supportu apple wypowiadał się nie będę, bo spędziłem kilka dobrych godzin na korzystaniu z ich “dobrych” rozwiązań jakże prostego problemu i do tej pory pomocy nie uzyskałem. Czy jest na forum ktoś, kto ma podobny problem i jakoś sobie z nim poradził? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w tej sprawie, bo już mnie krew zalewa z tym iPodem, a mam go dopiero jeden dzień…

Serdecznie pozdrawiam,

Wolvek

rozumiem, ze iTunes masz zainstalowane na win7?

Tak,iTunes x64 zainstalowane i normalnie chodzi. Komputer wykrywa urządzenie USB ale nie moze zainstalować do niego sterowników,stąd też iTunes iPoda nie widzi. Jest ktoś na forum kto ma Windowsa 7 x64 i działający na nim iTunes? Żeby było śmieszniej, iPod nano 3 generacji działa normalnie, ale gdy próbuje podpiąć mojego nano 5generacji, to już niestety nie daje rady. Jest coś takiego jak sterowniki do iPodów? bo przegrzebałem wszystko co możliwe i takowych nie znalazłem, wszędzie odsyłają mnie do apple suport na którym nic mądrego nie piszą…

Miał ktoś podobny problem ?