Problem ze sterownikami Asus K53SV

Witam, mam problem ze sterownikami do laptopa Asus 532SV. Są one dostępne na necie na stronie asusa:

http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl

Ale jest ich tyle w małych częściach że zajmie dużo czasu pobieranie tego. Nie ma gdzieś jednej instalki na necie żeby po zainstalowaniu jej zainstalowały się też wszystkie te sterowniki i programy z laptopa? Kolega ma lapka K52f i dostał z nim płytkę ze sterownikami i różnymi programami. Tylko wsadzi do napędu, chwilkę poczeka i ma wszystko zainstalowane a Ja muszę wszystko pobierać po kolei mając nowszego lapka? Sprzedawczyni powiedziała mi że wszystko jest dostępne na ich stronie ale nie wiedziałem że w tylu częściach…

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Przesadzasz:) wszystko masz ładnie posegregowane na stronie jedyny problem który możesz mieć jeżeli windows ci nie wykrywa sterowników to do karty wifi bo jest parę rodzai, z reszta na Windows 7 powinieneś już mieć raczej wszystko zainstalowane, wejdź w windows update i bedizesz mial tam dodatkowe aktualizacje czy cos takiego i tam czesto siedza rozne programy. A producenci teraz już mało kiedy dają plycy z driverami;). Mozesz tez skorzstac z programu ktory szuka i instaluje sterowniki np:

Driver Genius Professional

DriverEasy Professional

kubuleniekk , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038