Problem ze sterownikami do Creative SB X-Fi S 5.1 Pro

Witam.

Mam problem ze sterownikami do zewnętrznej karty dźwiękowej Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro w systemie Windows 7. Niby wszystko jest poprawnie zainstalowane - dźwięk z głośników jest, ale gdy z menu wybieram aplikację:

  1. Creative Entertainment Console , to pojawia się błąd o treści: “There are no supported audio device available. You need to close the application. Click OK to close the application now.” ;

  2. Creative Audio Control Panel , to pojawia się błąd o treści: “The audio device supported by this application is not detected. The application will exit.”.

Czy ktoś spotkał się z tymi problemami w ogóle i udało mu się je rozwiązać? Bardzo proszę o odpowiedź.

Dodam, że szukałem na forum podobnego tematu i nie znalazłem odpowiedzi, więc tworzę wątek. Jeżeli jednak taki temat powstał, to proszę o link.

Z góry dzięki za pomoc :wink:

hmmm… kojarzę że też kiedyś miałem podobny problem… pomogło usunięcie tych które miałem i wgranie nowych/innych sterowników.

Pomogło MacKnick :wink: Dzięki wielkie :wink: Temat w takim razie do zamknięcia :wink:

Witam. Jeśli można to proszę o linka do jakiś “działających” sterowników bo mam ten sam problem co Neotrim, a z tego co widzę to mam najnowsze sterowniki. Dźwięk jest a ta aplikacja creativa nie działa. Z góry dzięki.

A spróbuj może skorzystać z przywracania poprzednich sterowników w systemie… Rzadko, bo Rzadko, ale czasem działa, więc może i w Twoim przypadku :wink: