Problem ze sterownikami do Geforce 520m

Witam.

Mam następujący problem jakiś czas temu kupiłem laptopa (dokładnie 9 msc. temu) wszystkie gry śmigały na nim jak trzeba ale komputer jak komputer czasami wymaga formatu.Więc oddałem go w ręce mojego kolegi, sformatował komputer i wyczyścił go w środku ale również zainstalował nowe sterowniki do karty graficznej Geforce 520m.

I od tego czasu mam problemy z prawie każdą grą jaką odpalę, przykład :Need For Speed Hot Pursuit 2010.Przed zainstalowaniem nowych sterowników chodził miodnie w 90-120 fps-ach na najwyższych detalach teraz nawet na najniższych chodzi w 20-35…Moje pytanie jest takie, jak i jakie sterowniki zainstalować do owej karty by wszystko chodziło jak wtedy ?Może któryś z użytkowników poleci mi jakieś sterowniki ? A co do pytania’‘jak’’ chodziło mi o to z jakiej strony można pobrać starsze sterowniki.

Proszę o pomoc.Z góry dzięki.

QaczekPL ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl Sterowniki -> S.archiwalne i BETA