Problem ze sterownikami do GeForce 8600GT

Witam, otóż mam problem z grami… Mam karte GeForce 8600 GT i najnowsze sterowniki (dodam też że posiadam system operacyjny Vista x64)… przy grach np. CoD2, CoD4, Pes 2009 i wielu innych zacina mi kompa i po chwili wyskakuje błąd : “Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność” czym to może być spowodowane ? Proszę o pomoc. Pozdro

spróbuj najnowsze sterowniki zainstalować może pomoże zmiana driverów, a jak masz najnowsze cofnij się do ciut starszych stabilniejszych sterowników

monitor masz podpięty analogowo (do płyty głównej) czy cyfrowo (do karty graficznej)?

Wina sterów dla visty, też tak miałem. Trzeba poczekać aż Nvidia dopracuje stery pod Viste. (Jeżeli masz Vistę x64)

PS: Vista x64 cz x86?

Second , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Miałem podobny problem ze stwrownikami.

Mam Viste x64 a monitor mam podlaczony cyfrowo do karty graficznej…

identycznie jak ja, nic nie zrobisz. Wina sterów.

Możesz jedynie zmienić na XP bo tam są dobre stery i nigdy czegoś takiego nie miałem. A na Viście to minimum 1 dziennie.

No cóż spróbuje jeszcze tylko jak kolega powiedział z zainstalowaniem starszych trochę sterów a jak nic nie pomoże to XP sobie zainstaluje…