Problem ze sterownikami do karty dźwiękowej asonic-4000

Mam problem ostanio robiłem format XPka tylko że gdzieś mi się sterowniki zapodziały do wszystkiego jakoś udało mi się znaleść tylko dźwięk nie działa to pewnie nie mam zainstalowanych do karty dźwiękowej, jest mały problem bo nie wiem jaką mam tą kartę dźwiękową :frowning: co mam teraz zrobic? :frowning:

aleś błyskotliwy - masz rację.

karta dźwiękowa zintegrowana czy wpięta w slot PCI ??jak zintegrowana to podaj jaką masz płytę główną (everest, sisoft sandra)

wpieta w slot PCI

to wyjmij i oblukaj co to za karta… jasnowidzów tu nie uświadczysz.

Jest to model asonic-4000 juz patrzyłem sterowniki na googlach ale nic nie znalazłem moze ktoś ma sterowniki??

widocznie nie ma ich pod windows xp.

Co mam zrobic ma ktos sterowniki do tej karty a moze jakies inne ktore tez by działały POMOCY

spróbuj te

http://members.driverguide.com/driver/d … verid=3887

ale musisz stworzyć sobie konto (postępuj zgodnie z instrukcjami).

Sterowniki sciagnałem ale nie moge ich zainstalować nie ma tam żadnego pliku *.exe co zrobić??

jest plik *.inf skorzystaj z Menadżera Urządzeń, wejdź we właściwości niezainstalowanego urządzenia (twojej karty muzycznej) kliknij zainstaluj sterownik, i wskaż położenie pliku inf.

Tak zrobiłem wskazałem folder gdzie są te pliki razem z tym *.inf ale windows nie moze wyszukac żadnych sterowników :frowning: nie wiem czy ja cos zle zrobiłem czy ten XP jest taki durny

spróbuj “wymusić” instalację inf, musisz tylko wybrać zamias podaj lokalizacje sterownika wybierz listę kompatybilnego sprzętu a następnie inny, wskaż plik inf.

xp nie jest kompatybilny z twoją kartą kup na allegro sound blastera

http://allegro.pl/item222579307_karta_m … 4_oem.html

za 40 zł i przestań narzekać - nie będziesz miał problemu, albo wróć do windows 98/me.

Ale przed formatem wszystko ładnie chodziło

Bo miałeś sterowniki do tej karty graficznej teraz ich nie masz to nie działa.

My tutaj rozmawiamy o karcie dzwiekowej a nie graficznej.

Moze ktos ma inne sterowniki do tej karty dzwiekowej bo tych nie moge uruchomic :frowning: