Problem ze sterownikami do karty dźwiękowej na złącze PCI pod Windows 10

Witam.Zainstalowałem win 10 x64 Pro i teraz nie działa mi karta dzwiękawa która jest na pci gdyż na płycie ze sterownikami nie ma sterów do 10 a nigdzie nie moge znaleść nazwy karty nawet w menadże urządzeń nie ma .Jakieś pomysły czy reinstal do 7.

Co to za karta dźwiękowa ? Jaka płyta główna ?

Podaj model płyty głównej,bo są potrzebne dodatkowe sterowniki,które trzeba dograć.

Karta jest na osonym porcie pci ta wbudowana w płyte mi nie działa

Karta na pci z allegro

Zainstaluj Drivermax jako admin. I przeskanuj pod kątem aktualizacji sterowników. Zaktualizuj audio, które znajdzie. Nie aktualizuj na razie pozostałych sprzętów (ze znalezionych aktualizacji).

Jaki układ jest na tej karcie,model karty,bo pod to trzeba szukać sterowników.Karty dżwiękowe mają układy dżwiękowe jakiejś firmy.Realtek,Yamaha,Epsoniq,itd.Przyjżyj się tej karcie,co na niej jest,numery chipów.Może coś pisać na płycie z kartą.

Płyta z kartą jest pusta i nic na niej nie pisze a karte jutro sprawdzę

A driverdoc ??

Polecam Drivermax. Ostatnio się sprawdza w aktualizacji sterowników.

Coś musi na niej pisać,choćby na chipach,największy chip to układ główny.Jeszcze jedna kwestia.Czy karta na płycie głównej jest wyłączona ?.W BIOSie powinno być ustawione audio na disabled.

Autorze tematu i spójrz też tutaj :

http://www.hotfix.pl/podlaczenie-nowej-karty-dzwiekowej-wylaczenie-zintegrowanej-karty-dzwiekowej-w-bios-ie--a76.htm

Też może pomóc. Jeżeli jest ten problem, co miał na myśli @Johny .

Na tej czrnej płytce są jakieś numerki karta wcześniej na 7 działała tylko teraz poprostu nie mam sterowników do 10

Dzięki miałeś racje program wyszukał aktualizacje i teraz wszystko gra jak należy
Temat do zamknięcia.

1 polubienie