Problem ze sterownikami do karty dźwiękowej!

Witam wszystkich.

Prosze pomozcie mi znalezc sterowniki do tej karty dziekowej! Szukam tych sterownikow juz caly dzien i wyczytalem ze jest to jakas bardzo nietypowa karta dlatego mam problem z tymi sterownikami :frowning:

Typ karty —> Analog Devices AD1988A @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI

Dane mojego komputera:

System operacyjny: Windows XP Professional, Service Pack 2

Płyta główna: ASUS M2N

  • Typ magistrali: AMD Hammer

  • Mikroukład płyty głównej: nForce6100-430

Procesor: AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3200+

Z gory dziekuje za pomoc.

Zobacz te.

Przepraszam ze dopiero odpisuje ale mialem pewien problem z internetem.

Sterowniki podzialaly. dzieki adam749

___

Mam kolejna prosbe…kupilem laptopa Compaq Presario CQ50 110EM Notebook PC w anglii i mialem na nim viste a teraz postanowilem zmeinic system na xp i po zmianie mam problem ze sterownikami, a dokladnie z karta dzwiekowa i chipsetem:

karta dzwiekowa–> Realtek ALC1200 8-Channel Hihg Definition Audio Codec

Chipset–> AMD (Family 11h) Athlon64/Opteron/Sempron Hyper Transport Technology

dane:

plyta glowna: (tego nie jestem pewien) -> Wistron 360A

Procesor: AMD Turion Dual-Core RM-70

Z gory dziekuje za szybka odpowiedz.

Audio

Te ktore podales sa do visty a ja potrzebuje do xp professional:expressionless:

tamte strowniki udalo mi sie znalezc ale nie moge znalezc nic do tej karty: NVIDIA GeForce 8200M G (256, PCI, SM4.0)

sciagnalem juz wiele driver pack`ow ale zaden nie pasuje…prosze o pomoc.

Zobacz

a moze sprobowac zainstalowac SP3?

moj laptop to: Compaq Presario CQ50 110EM Notebook PC

k. graficzna: NVIDIA GeForce 8200M G (256, PCI, SM4.0)

k. dziwkowa: HP Realtek ALC1200 8-Channel HD Audio

procesor: AMD Turion Dual-Core RM70

windows xp proffesional z SP2

Chicken1989 , widzialem ze znalazles sterowniki do laptopa pomogl bys mi przerylem wszystko i za chiny nie moge znalesc prosze pomoz bylbym bardzo wdzieczny:(:(:(:(:(pomoz prosze…tez wlasnie kupilem za granico i xp wgralem i teraz mam problem:( pomoz mozesz tez odp na moje gg 10321357 pomoz bo juz nie mam sil na to…z gory dzieki! !!

ja mam juz wszystkie stery

Masz:

http://www.commentcamarche.net/pilotes/telecharger-68-pilote-ad1986a-high-definition-audio

PS. Zna się te języki :smiley:

klusia , no raczej to sa te stery kazdy o takich pisal a powiedz mi bedziesz to jakos przerabial???z gory dzieki!!!jak cos takiego zrobisz jestes bogiem;];];]jak mozesz odp na gg 10321357 narqa 3maj sie

Dodane 28.01.2009 (Śr) 3:04

pawelnr1 , to sa stery do tego modelu na xp??:open_mouth: az nie moge uwierzyc…bo radczey watpie;] jakby co hp compaq presario CQ50-110Em ;] moje gg 10321357 narqa 3maj sie;]…

Ja mam kompa Irlandzkiego i sa tu Conexant. Wrzucam wlasnie na rapida te stery do grafiki , podam pozniej link.

Dodane 28.01.2009 (Śr) 11:57

GRAFIKA

link do sterownika

Dodane 28.01.2009 (Śr) 17:24

A tutaj link do sterownikow pod viste do tego modelu: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=2093&lc=en&dlc=pl&cc=pl&product=3752686〈=pl

Jak widac audio jest Conexant. Widocznie tamtel model laptopa mial inna koncowke niz 110EM

klusia daj cynk skad masz sterowniki o ktorych byla mowa albo udostepnij na rapidzie w miare mozliwosci. szukam sterow do cq50-11em dla kumpla. latwo nie jest

reszta sterownikow do Comaq presario CQ50 110EM

Chipset+lan

Chipset

Dzwiek Conexant

Dzwiek

Modem Conexant

Modem

Wireless Atheros

Wlan

nForce HDA

HDA

i oczywiscie potrzebne jest UAA zeby zainstalowac dzwiek, modem i HDA.

Ze strony producenta pobieramy HP Quick Launch Buttons

Tutaj

i nasz Win Xp smiga:)

wypas. z cq50-11em dzialaja. dzieki wielkie. mysle ze jeszcze nie jednej osobie sie przydadzą.

gdzie tak wogóle udalo ci sie je znalezc ?

Prosze bardzo :slight_smile:

Sterowniki do karty graficznej, dzwieku i modemu trzeba bylo przerobic tzn dodac wpisy.

Kto szuka nie bladzi. Teraz wiekszosc sterownikow trzeba przerabiac. Bardzo duzo mozna sie dowiedziec czytajac na forach zagranicznych.

ja do was z wielka znowu prośbą mam problem zeby znales stera go grafy geforce 8400 gs pod windowsa xp??

model lapa hp pavilion dv9500 prosze pomozcie moje gg 1032135 z gory dzieki! !!