Problem ze sterownikami do karty grafcznej

Witam,

miałem pewien problem (w zasadzie dalej mam) z Photoshopem, który się wyłączał (co opisałem tutaj: photoshop-sam-sie-wylacza-t377875.html)

i w końcu kolega poradził mi, abym zainstalował nowe sterowniki do grafiki - Omega (www.omegadrivers.net/). I wszystko cacy, problem w PS zniknął, ponadto nie było już takich malutkich pikselowych plamek na zdjęciach (które wcześniej czasami się pojawiały). Jednak po uruchomieniu gry (Football Manager 2010) wyświetlił mi się komunikat, że gra nie będzie działać w wersji 3D na mojej karcie - co przecież jest bzdurą, bo grałem przed zainstalowałem sterowników Omegi i było wszystko OK. Odinstalowałem więc wszystkie sterowniki do grafiki i zainstalowałem od nowa, ze strony producenta. Gra działa jak należy, ale problem z Photoshopem wrócił.

Co radzicie zrobić w takiej sytuacji? Moja karta graficzna to ATI Radeon 9250. Będe bardzo wdzięczny za jakieś sugestie. Na pewno to nie jest błąd z Photoshopem, bo jak pisałem - po zainstalowaniu tych sterów Omegi, działał bez zarzutu.

Dimhil , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ

A system operacyjny to ?

Wersja steru catalyst 6.5 bez CCC dla XP - wcześniej dokładnie zrób porządek ze starymi sterami karty.

Poczytaj

viewtopic.php?t=9838

Moim zdaniem najlepszy i ostatni ster do tych kart - można spróbować również wersji 6.11.