Problem ze sterownikami do karty graficznej nVIDIA

Witam.Mam laptopa marki Toshiba Satellite.Dopóki system XP chodził na SP1 wszystko było w porządku,problemy zaczeły się gdy zainstalowałem SP2.Obraz na moim monitorze znacznie się zwęził próbowałem go rozszerzyć w ustawieniach i rozszerzyłem ale jakość obrazu znacznie się pogorszyła.Zainstalowałem nowsze sterowniki dla karty graficznej ale nie przyniosło to zamierzonego skutku.Jeśli ktokolwiek spotkał się z takim samym problemem i poradził sobie z nim bardzo Proszę o pomoc i wskazówki jakie kroki poczynić.Z góry Dziękuję za pomoc :slight_smile:

Podaj dokładny model tego laptopa.

Toshiba Satellite jest to jakis starszy model,niestety nie ma na nim nic więcej napisane

Ludzie POMOCY nikt z Was nie miał podobnego problemu…?

eco6 , pobierz i zainstaluj program EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Karta Wideo

Toshiba satellite 1420 Karta wideo NVIDIA GeForce4 420 Go Taki komunikat wyskakuje na monitorze -Problem Ponad połowa pamięci fizycznej jest dostępna dla AGP. To może zmniejszyć wydajność.

Znajdz na stronie sterowniki do twojego kom.

http://www.nvidia.pl/page/search.html?k … ce4+420+Go

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Dziękuję za stronkę ze sterownikami nigdzie odpowiednich nie mogłem znalezć,moderatora przepraszam za ten temat ale jestem tutaj pierwszy raz :?