Problem ze sterownikami do karty graficznej Radeon HD 4670

Mam nadzieję, że jest to dobry dział forum do tego tematu.

Tak jak napisałem w temacie mam problem ze sterownikami ATI CCC 9.6.

Kartę graficzną mam od roku i nie miałem z nią większych kłopotów. Co jakiś czas pojawiały się komunikaty o błędzie i włączał się program(?) ATI Reporting Wizard. Nie przeszkadzało mi to bo zwykle trwało to 15-20 sekund, lecz dziś pojawił się ‘‘blue screen’’ więc się trochę zaniepokoiłem. Miałem kilka wersji sterowników, ale w każdej wyskakiwał ten błąd tzn. ATI Reporting Wizard. Jeśli nie dzieje się to tylko u mnie i wyszły nowsze sterowniki rozwiązujące problem to proszę o link, ewentualnie nazwę. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny i mi pomoże. Z góry dziękuję. Jeśli ktoś ma jakieś pytania np więcej informacji o sprzęcie to proszę pisać w tym temacie.

Pozdrawiam olo005

Moja konfiguracja sprzętowa:

Intel Pentium IV HT (3 GH)

1,5 GB RAMu w kościach po 0,5 i 1 GB

RADEON HD 4670

Nie wiem co wam strzeliło do głowy żeby kupować tego radka pod AGP za tyle pieniędzy o.O

Więc tak, wracając do tematu, przeinstaluj sterowniki jaką masz markę i moc zasilacza?

Zasilacz - Feel 350 ATX

Instalowałem już je 3 razy oraz inne, starsze wersje i jest to samo.

to twój problem!! nie karta :smiley:

Dokładnie, wymień zasilacz.

Jaką moc polecacie bo nie znam się za bardzo na tym?

wystarczy 350 tylko jakiejś porządnej firmy. a nie zasilacz z pierwszego miejsca czarnej listy.

Komputer kupowałem 4 czy 5 lat temu wiec nie planowałem wtedy zmiany karty graficznej i co się z tym wiąże zasilacz pasował co całości.

Dziękuję za pomoc.

Dodane 11.12.2009 (Pt) 14:04

Jeszcze jedno - jakie firmy zasilaczy są ‘‘porządne’’?