Problem ze sterownikami do karty M-Audio

witajcie,

mam problem ze sterownikami do karty dźwiękowej M-AUDIO Audiophile 192.Mój system to Win XP z doinstalowanym po kolei SP 2 i SP3, po pierwszej instalacji sterowników do karty z dołączonej płytki nie uruchamiał mi się systemi, zatrzymywał na na pisie Win Xp jak ten pasek przeleciał kilka razy. Ściągnąłem ze strony producenta świeższą wersję driverów i już było w porządku przez kilka dni. Dziś jednak zaczął wariować panel głośności, standardowo w nim była ustawiona częstotliwość na 44100 Hz. Po uruchomieniu system wraca do 22100 Hz i nie daje się zmienić. Korzystam jeszcze z FL Studio, który wymaga włączenia 44100 Hz i alarmuje o zmianę której niestety nie mogę dokonać. Wchodzę więc w ustawienia FL Studio i klikam z listy wyboru na output sterowniki ASIO M-Audio i dopiero wtedy daje sobie zmienić w panelu głośności częstotliwość. Co więcej jak już ustawienia się zgadzają i mogę włączyć sobie projekt, to po załadowaniu, odtworzeniu, czy tam czymkolwiek program porostu się wyłącza. Przeinstalowałem sterowniki do tej karty ale póki co dzieje się wszystko tak samo.

Ktoś miałby jakiś pomysł gdzie moze leżeć problem? Może przez Servis Pack 3? Nie mam pomysłu.

Pozdrawiam,

Damian