Problem ze sterownikami do karty sieciowej 3com

Witam, zainstalowalem w komputerze karte sieciowa i windows nie moze nalesc do niej sterownikow. Programem AIDA 64 zidentifikowalem, ze jest to 3com 3c905-tx fast etherlink xl 10/100 adapter. Jestem na win 7 64 i za nic nie moge znalesc do tego sterownikow. Moze ktos wie czy mozliwe jest znalezienie do tego sterownikow pod win 7 64?

Szukalem na googlach ale jak narazie nic :frowning:

http://www.nodevice.com/driver/company/ … twork.html

Z jakiego powodu zainstalowałeś odrębną kartę sieciową Ethernet? Czy zintegrowana na płycie głównej nie działa, lub brak sterowników? Jaką masz płytę główną w komputerze - firma, model?

Dla Windows’a 7/64 do tej 3com mogą być znaczne trudności (albo i niemożliwe) znalezienie sterowników.

plyta glowna asus p5e. Wczoraj po burzy komp sie zresetowal i karta sieciowa zniknela z menedzera urzadzen. Na forum tutaj doszlismy do wniosku, ze padla. model marvell 88e8056

O psiakość! To faktycznie dramat. Pytanie, czy tylko ta zintegrowana Ethernet nawaliła? W każdym razie do zintegrowanej sterowniki są dostępne bez problemu. Próbowałes może Przywracania systemu po tej burzy? Znalezienie sterowników dla tej 3com chyba niemożliwe. Ja nie znalazłem.

niestety najwczesniejszy restore, jaki widze to ten po burzy :frowning:

Sprawdziłeś czy może są sterowniki w windows update?

nie mam internetu na tym komputerze. jak moge to sprawdzic?

Nie pomyślałem…

http://www.microsoft.com/Windows/compat … &os=64-bit

Przykro mi. Nie ma co liczyć na oficjalny support dla win7.

no nic czyli musze znalesc nowa sieciowke :frowning:

…lub spróbować naprawić system przez nadpisanie. Może znajdzie podczas naprawy tę kartę zintegrowaną?

Ewentualnie zreinstalować, w tym samym celu, system, aby mieć 100% jasności co do zniszczenie karty Ethernet.

Tak od siebie powiem że mam dwie karty sieciowe. Jedna zintegrowana z płytą oraz jedną dodatkową którą mogę ci śmiało polecić. Asus NX1101

Używam jej do kopiowania plików PC->Laptop.

Robie zatem format. Zobaczymy co z tego bedzie :slight_smile:

ok, dzieki

Dodane 19.06.2011 (N) 18:32

dodam, ze wejscie na kabel ethernet swieci sie non stop- nie wazn czy jest kabel podlaczony, czy nie :slight_smile:

windows nie da mi zupgrade’owac, wiec musze format zrobic. #-o

Warto! Dla ostatecznej wiedzy. Powodzenia!

nic, to samo :slight_smile: Jutro jade po karte.Dzieki za pomoc :slight_smile: