Problem ze sterownikami do karty sieciowej

Witam.

Mam pewien problem. Przeinstalowałem sobie system na komputerze i mam problem ze skonfigurowaniem sieci. Mianowicie jest to internet kablowy z routerem, ale gdy mi go zakładali nie było mnie w domu, a rodzice za bardzo na tym się nie znają. Teraz mam potrzebe go skonfigurować, ale nie mam kompletnie nic, nawet nie mam płytki ze sterownikami do karty sieciowej.

Jest to karta sieciowa Wireless Adapter 820.11g PCI, a router TL-WR340G 54M Wireless.

Zaznaczam, że za bardzo się też na tym nie znam, ale nigdy nie miałem z tym problemów, dopiero teraz gdy mam innego dostawce internetu, który nawet nie zostawił mi sterowników do wszystkiego, a nie ma sensu wydawać 100zł za konfiguracje.

Dziekuje z góry za pomoc.

Router najlepiej jest konfigurować i tak po kablu, jeśli w komputerze masz kartę sieciową typu ethernet, najczęściej jest zintegrowana z płytą główną, wówczas wystarczy podpiąć kabel, skonfigurować router, zabezpieczyć sieć bezprzewodową. Potem możesz pobrać sterowniki ze strony producenta karty sieciowej i je zainstalować.

Pozdrawiam!