Problem ze sterownikami do tableta


(AstronHK) #1

Witam, posiadam Kiano Intelect X1 FHD i ostatnio przeinstalowałem system ze względu na pewne problemy. Cały dysk został zformatowany. Po zainstalowaniu nowego Windowsa poprosiłem producenta o sterowniki. Dostałem je jednakże miałem pewne problemy z instalacją. Z ekranem dotykowym sobie poradziłem ale nie mogę dać sobie rady z zainstalowaniem sterowników Intel x86 CherryTrail-T Driver Package. Podczas instalacji wyskakuje błąd, zapisuje dane do notatnika i prosi o restart systemu. Proszę o pomoc, gdyż nie mogę zmieniać poziomu głośności w tablecie (głośniki wyłączone) oraz nie widzę znaczku ze stanem baterii na pasku zadań. We wszystkich opcjach nie jest on dostępny (z wyjątkiem jednej, w której jest włączony i zablokowany), a to tylko kilka z pewnie wielu problemów, które na mnie czekają. Proszę także o jakiś link, na który mogę wstawić ten plik tekstowy bo tutaj z niewiadomych przyczyn nie chce go przyjąć (mimo iż jest w formacie .txt).


(expulto) #2

Możesz napisać jak poradziłeś sobie z dotykiem?

Wszytko u mnie działa oprócz tego dotyku, który jest na odwrót na osi X.
Link do sterowników:http://forum.android.com.pl/topic/313636-sterowniki-do-kiano-intelect-x1-fhd/


(AstronHK) #3

Z folderu, w którym znajduja sie sterowniki (te od producenta) zainstalowalem te, które sie dało. Reszte instalowałem przez menedżer urządzeń. Nie wiem jak poradzić sobie z twoim problemem. Ja mialem odwrócone w osi Y ale postaram się pomóc. W folderze z plikami gdzieś jest instalator to ekranu dotykowego. Nie instaluj sterowników z aplikacji tylko z pliku końcówką .exe bodajrze


(expulto) #4

Dzięki za zainteresowanie :slight_smile: Dostałem sterowniki od Kiano pod linkiem https://we.tl/d3JImB3Q0G. Powinno już być dobrze.