Problem ze sterownikami ekranu

Witam. Jak gram , oglądam filmy czy też aktualizuje coś to psuje mi się obraz , komputer po jakiejś minucie resetuje się i wyświetla mi błąd “sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracować ale odzyskał sprawność…” próbowałem już wszystkiego (tak mi się wydaje). teraz chcę zrobić formata i od nowa wszystkie sterowniki powgrywać. Więc was pytam jakie mam te sterowniki zainstalować żeby komputer był wydajny ?

mój sprzęt to :

  • Procesor AMD ATHLON 64 3000+ BOX(AM2)

  • PŁYTA GŁÓWNA MSI K9N NEO-F nForce 550 Socket AM2 (PCX/DZW/GLAN/DDR2)

-Pamięć GOODRAM DDR2 2X 512MB PC667

-Karta Graficzna GALAXY GeForce 7300GT 256MB DDR3/128b

-HDD SAMSUNG 160GB HD160JJ 7200 SATAII 8MB CACHE

Szukałem w google co może być przyczyną tego i było napisane różnie.Jedni pisali , że to wina zasilacza drudzy ,że sterowniki ,jeszcze inni uszkodzona karta graficzna. Proszę was o pomoc ,gdyż gubię się już w tym .Z góry dziękuje :).

bartekbutek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zapoznałem się z zasadami.Proszę teraz o wasze opinie co do sterowników

Żaden zasilacz, karta jest raczej sprawna, odinstaluj stare sterowniki i wgraj od nowa - ale nie najnowsze tylko najlepiej te z dołączonej płyty do karty graficznej.

sterowniki instalowałem już z 10 razy nie mniej.najnowszy z września 2012roku (wersja 306.81) i te dołączone (wersja od 49 do 97). Nie pomogło. Może pasta termoprzewodząca? ostatnio jak czyściłem radiator z kurzu zauważyłem że tej pasty jest bardzo mało(w niektórych miejscach w ogóle) od 4 lat nic tam nie dodawałem oprócz kostki ram

Dodane 02.11.2012 (Pt) 14:41

odpowie ktoś?