Problem ze sterownikami GeForce 320.18

Witam.

Po ostatniej aktualizacji najnowszych sterowników GeForce 320.18 , ciągle zawiesza się system.

Wróciłem do poprzedniej wersji ,i problem z zawieszeniem ustąpił. Chciałem zapytać czy ktoś miał ten sam problem.

Najczęściej przy pisaniu na klawiaturze lub przy ruchu myszki.

v85itskjgcwz_t.jpg

nie , mam te sterowniki i wszystko jest ok :wink:

subaru ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

U mnie też się wieszało na najnowszych sterownikach (karta gtx 460 soc),musiałem wrócić do poprzednich.I mam dokładnie takie same objawy jak “subaru” albo chodzi tylko myszka albo nic nie reaguje.A raz mi wyskoczył komunikat że sterownik ekranu przestał działać.

Ja miałem to samo na tych sterownikach- system jakby zastygał i tylko kursor myszy sie poruszał. Na razie wróciłem do starszych i jest ok(Karta graficzna to Gigabyte GTX460OC2). Należy wszystkich przestrzec przed tą werjsją(320.18) bo jest chyba gniotem!

U mnie wszystko OK. Instalowałem nawet betę. Tak z ciekawości: Jak instalowaliście sterowniki ?

Ja nie instaluje tego nowego “udogadniacza” i 3D, tylko sterownik główny, dźwięk i physX.

Nigdy nie instalowałem funkcji 3D bo (nie używam i nie mam monitora 3D) ani tego udogadniacza,ale czy z 3D i z tym dodatkiem to powinno wszystko chodzić bez problemu.Od wczoraj jak wróciłem do wersji 314.22 to wszystko wróciło do normy.Mój system to 7-64bit.Ciekawe jak jest na 8.

Na Win 8 instalowałem u znajomego i też wszystko OK, z tym że 32 bit.

U mnie zaczęło się chrzanić od wersji 310.90 WHQL - spadek wydajności do pokazu slajdów, niezależnie od ustawień i gry. Cały czas jadę na 306.97 - z nimi tego problemu nie ma, ale jest inny; po drugim, w czasie tej samej sesji ,wznowieniu ze stanu wstrzymania sterownik nie odpala monitora(po pierwszym wstrzymaniu odpala) = czarny ekran i tylko reset można zrobić. Coś nie dobre te stery wypuszczają.

U mnie wszystko działa poprawnie, mimo bardzo słabej karty (GeForce 310M).

@rgabrysiak przeważnie te problemy występują pod PC, u Ciebie jest wersja mobilna.

Dzisiaj u mnie pojawiły się problemy (wczoraj nie resetowałem komputera i bylo ok). Myszka sie wieszała, system sie wieszał, dzialal jakby na 1% swoich mozliwości. Po wywaleniu sterow (jeszcze przed resetem) wiatraki od grafiki zaczely wariowac (obroty na full).

Nie wiem co oni za update dali ale to może uszkodzić grafe (np przez brak kontroli obrotów wiatraków)

Ja mam Gforce 9500GT DDr3 512Mb 128Mbit i nie mam problemu ,przy instalacji odznaczam asystenta instalacji ustawień do gier oraz funkcje 3D - jak zawsze od wielu lat żadnych problemów ze sterownikami

adison444 , u mnie znowu parę razy na 290* któryś tam po restarcie systemu działy się podobne cuda z wentylem - dostawał 100% obrotów. 306.97 u mnie dosyć normalnie się zachowują (pomijając problem ze wstrzymaniem), od zawsze instaluje tylko i wyłącznie sam sterownik grafiki.

Nie mogłem i dalej nie mogę dojść przyczyny innego problemu - “uszkodzona” regulacja PWM - załącza mi się dopiero gdzieś w granicach 70 stopni ! poniżej wentyl chodzi na 35%, - muszę posiłkować się MSI Afterburner który rozwiązuje ten problem…

Kiedyś był podobny problem na kartach od Asus’a, może o to chodzi.

Ja mam Gainwarda - problemem są stery + “szczęśliwe” karty bo na “świecie” i na forum nvidii ludzie również to zgłaszają, dzieje się to z różnymi modelami różnych producentów.

Karta Gigabyte GTX 460 OC plus najnowsze sterowniki czyli 320.18 pod windows 7 64 bit i co pewien czas komputer się zawiesza a dokładniej obraz się “zamraża” w ciągu 3 dni tak z 10 razy, z dwa razy blue screen.

Przez ostatnie półtora roku nigdy nic podobnego się nie zdarzyło. Dzieki za rozwianie wątpliwości z czym był problem.

czytając po necie , forach , itd. jeśli chodzi o te problemy znalazłem to iż odznaczenie nowego dodatku do ulepszania wydajności gier (czyli nie instalować tego Ex… ) pomogło przetestowałem i wszystko jest ok jak u mnie !