Problem ze sterownikami grafy ded. do laptopa Lenovo G560

Witam! Mam niedawno kupionego Laptopa Lenovo G560. Podział partycji był niepraktyczny więc zdecydowałem się go formatować. Po wgraniu Win 7 Ulitmate x64, wgrałem wszystkie sterowniki oprócz grafiki. W lapku jest dedykowana grafa Nvidia CUDA M380 1024mb ddr5. W menadżerze niczego nie brakuje ani żaden sprzęt nie jest z pytajnikiem czyli wygląda na to że jest zainstalowana lecz nie wykrywa mi jej. W zakładce “karty graficzne” mam tylko jakąś podstawową katę graficzną. Gdy zaś chcę zainstalować sterownik do tej karty po kopiowaniu plików na dysk i rozpoczęciu instalacji wyskakuje bląd: “Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania”. Proszę o pomoc gdyż nie wiem jak sobie z tym poradzić…

a t sterowniki są pod system 64bitowy? może są pod 32 i dlatego nie chcą się zainstalować. Pobierz nowe z internetu pod 64 bitowy system.

Sciągalem i próbowalem instalować różne sterowniki, nic to nie dało ten sam błąd… Dodam, że mam angielską wersje Win 7 spolszczoną aktualizacją z j.polskim.

http://consumersupport.lenovo.com/pl/pl … OS=Windows 7 64bit#

Czy stąd też? Video/NVIDIA

Tak, z tej strony też nie działa… ;(