Problem ze sterownikami kamery GRABBER usb - laptop/win7

Witam

System nie wykrywa kamery (wcześniej miałem xp sterowniki z płyty zainstalowałem i poszło).

Korzystam z programu multiviver.

Laptop hp nc 6400 win7 na +32

Kamery kopułka + tak zwany rozdzielacz usb do laptopa. USB DVR VIDEO AUDIO GRABBER

w menedżerze urządzeń było parę braków sterowników, które po części zainstalowałem teraz pokazuje w inne urządzenia:

fingerprint sensor

kontroler pamięci masowej

kontroler pci simple communications

nieznane urządzenie a w szczegółach ACPI\SMCF010 - którego googlowałem godzinę czasu i nie mogłem znaleźć (były same fake ).

Dodam, że zasilacz kupiłem nowy (bo myślałem, że siadł) dwie pary kabli posiadam i kamer, a próbowałem wszelkich sposobów zatem myślę, że może być to wina sterownika ACPI\SMCF010

Pozdrawiam

sylwekg , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Znalazłem problem sterownik usb 2.0 z płyty podczas instalacji pokazuje błąd i nie mogę go znaleźć w google temat w sumie do zamknięcia

Hej,

Sterowniki do płyty głównej? Jeśli tak, wejdź na stronę Intela - płyta laptopa oparta jest o taki chipset - i uruchamiasz automatyczne skanowanie w celu doboru sterowników. Kliknij Check your system for updates. Myślę, że te powinny być OK. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus