Problem ze sterownikami karty graficznej w Win8

Witam!

Zainstalowałem ostatnio Windowsa 8 i od tego czasu mam problem z kartą graficzną Radeon HD7600m. Oprócz niej mam w laptopie również zintegrowaną kartę intela, która działa poprawnie. Sterowniki ze strony AMD (niby pisze, że są po win 8 ) nie chcą się instalować, więc cały czas mam zainstalowane sterowniki z windowsa. Jednakże radeon tak jakby w ogóle nie działał, nie mogę też przełączać kart między siebie (co było możliwe w specjalnym okienku, które otwierało się po kliknięciu PPM na pulpicie i wybraniu odpowiedniej opcji). Wcześniej miałem problemy z zainstalowaniem directx, ale jakimś sposobem w końcu mi się udało. Laptop jest od Samsunga, lecz tamtejsze oprogramowanie umożliwiające ściąganie najnowszych sterowników nie znajduje żadnych nowych, poza tym program Samsung Software Manager nie działa (wyskakuje informacja o wystąpieniu nieznanego błędu).

Jakieś pomysły?

Sterowniki wspierające Windowsa 8 musi wydać sam Samsung.

Sprawdź na stronie Samsunga czy nie sterowników dedykowanych do Win 8.

Do Samsunga nie ma sterów jeszcze na Windows 8 , trzeba poczekać cierpliwie. Co do AMD - jak nie działa teraz wyłącz ją całkowicie ,( lub wyłącz Intelowską i spróbuj zainstalować stery do karty AMD )masz kartę Intela HD Graphics 3000 , 4000 ? Przecież ona jest wydajniejsza od AMD zdecydowanie i ja bym z niej nie korzystał ( chyba że nie da się jej wyłączyć, ale wiem że jest taka możliwość) :smiley:

Kamyk.tk , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038