Problem ze sterownikami karty graficznej

Witam,

Mam pewien problem, a mianowicie zrobiłem format swojego laptopa. Instalacja systemu poszła sprawnie, bez żadnych problemów. Mój laptop posiada karte graficzną AMD Radeon HD 5470 Mobility, no i chciałem zainstalować sterowniki do niej (sterowniki ze strony AMD). W trakcie instalacji sterowników laptop po prostu się wyłącza. Włączając ponownie laptopa system ładował się dość długo, spróbowałem jeszcze raz zainstalować sterowniki i sytuacja się powtórzyła, lecz przy następnym uruchomieniu laptopa system nie załadował się wcale. Zainstalowałem jeszcze raz system operacyjny i przy kolejnej próbie instalacji sterowników stało się to samo. System operacyjny to Windows 7 32bit w 100% oryginalny, pobrany z DreamSpark. Nie wiem co z tym zrobić, jeżeli ktoś miał ten sam problem lub wie jak go rozwiązać, to proszę o szybką odpowiedź.

Pobierz sterowniki ze strony producenta laptopa i wtedy sprawdź, czy się zainstalują :wink:

Procedura instalacji:

 

  • świeży system + stery do chipsetu + inne (oprócz kart grafiki) + pełna aktualizacja systemu + SP1 z Windows Update + najnowszy NetFramework + jak trzeba stery do zintegrowanej karty grafiki + dopiero stery do karty grafiki dedykowanej.

 

Sterowniki stosujesz od producenta laptopa.

 

A dlaczego robiłeś reinstalację systemu?