Problem ze sterownikami laptop Lenovo G570, Windows 7

Mam problem ze sterownikami. Zainstalowałem Windows 7 Home Premium, na laptopie Lenovo g570. Pobrałem sterowniki ze strony:

 

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g570-notebook

 

Dźwięk działa, grafika jest strasznie brzydka, internet nie działa, nie można wyszukiwać nawet sieci. 

 

Przycisk z laptopa z sieci jest włączony.

 

Nie mam pojęcia co mam zrobić.

 

Laptop Lenovo g570, model: 20079

Cześć,

 

Sprawdź w menadżerze urządzeń przy których pozycjach masz żółty wykrzyknik i zainstaluj brakujące sterowniki. 

Niby jest na zolto, ale jak je mam zainstalowac, skoro brak na tym lapku neta i automatycznie ich nie zassie.

Cześć,

 

Pobierz sterowniki na innym komputerze i następnie przenieś je na urządzenie docelowe.

Sciagalem je z Lenovo, nie dzialaja.

Cześć,

 

Przepraszam, ale ja już się zgubiłem - najpierw proponowałem abyś sprawdził w menadżerze urządzeń do jakich pozycji brakuje ci sterowników i je zainstalował. W odpowiedzi usłyszałem:

Teraz twierdzisz, że sterowniki jednak pobrałeś i one nie działają. Ja tutaj logiki nie widzę.

 

Skoro masz pobrane sterowniki to co za problem sprawdzić do jakich urządzeń nie masz ich zainstalowanych?

Umie Pan czytać ze zrozumieniem, bo wydaje mi się, że nie. Zbędne nabijanko postów.

 

Mój #1 post - napisałem, że zainstalowałem na nowo system i zainstalowałem sterowniki ze strony producenta Lenovo.

 

W odpowiedzi #2 - sprawdzić Menedżer urządzeń

 

Napisałem #3, że mam żółte “znaczki”, ale w poscie #1 wyraźnie pisałem, że instalowałem je (sterowniki) ze strony producenta Lenovo i nic to nie dało, 

 

więc jaki ma sens post #4 - pobierz sterowniki i wrzuć na urządzenie docelowe.

Z tego co wiedzę to na tej stronie są sterowniki LAN(kabel) oraz WIFI - z podziałem na 64BIT/32BIT. Jeżeli sterowniki ze strony Lenovo nie działają to warto poszukać takich sterowników bezpośrednio u producenta danego użądzenia. Sprawdz jaki masz sprzęt przy pomocy AIDA EXTREME i poszukaj sterownika bezpośredio u dostawcy danego urządzenia.

 

PS. https://downloadcenter.intel.com/

Przy instalacji sterowników graficznych wyskoczył błąd:

 

System windows wymaga sterownika podpisanego cyfrowo 

 

Usługa: igfx

Lokalizacja: …/igdkm64.sys