Problem ze sterownikami. Laptop msi GE620 DX

Dokładny model laptopa: Laptop MSI GE620DX GE620 i5-2410M 4GB 500 GT555M bez OS.

Tutaj natomiast zaczął się mój problem. Mianowicie najpierw nie potrafiłem otworzyć tacki dvd, ponieważ tacka otwiera się poprzez odpowiedni klawisz, a ten klawisz nie działa/działał bez sterowników, więc NA PEWIEN czas utknąłem z pytaniem “Jak otworzyć tackę, aby zainstalować windows’a, aby z kolei… otworzyć tackę?” błędne koło… Uporałem się z tym problemem poprzez użycie igły do awaryjnego otwarcia tacki… Następnym problemem który pojawił się zaraz po zainstalowaniu windows’a były sterowniki. Używając płyty ze sterownikami zainstalowałem sterowniki kolejno; Chipset, LAN, WLAN, Intel VGA itd. Wydawać się można było, że wszystko będzie OK, ale nie. Zauważyłem, że tak naprawdę nie widzi mojej karty graficznej(z tym problemem się uporałem). Żaden przycisk “specjalny” czyli np. wysuwanie tacki, włączenie kamery nie działa. Nie wyszukuje mi żadnych sieci, dopiero po podłączeniu bezpośrednio przez kabel do laptopa widzi internet… Kiedy wyjmuje kabel NIE WIDZI ŻADNEJ SIECI, a próby wyszukiwania problemu koczą się fiaskiem.

To tyle, jak ktoś się domyśla co może być problemem, Proszę pisać ;).

Tutaj jest screen z menadżera urządzeń:

http://imageshack.us/g/844/36880468.png/

Tutaj jest screen jak wygląda moje połączenie internetowe bez podpiętego kabla:

http://imageshack.us/photo/my-images/843/62800232.png/

Zainstalowałem MSI GE620 Notebook Atheros Wireless Lan 8.0.0.372 for Win 7 64-bit 1.0 po czym mówi, aby dokończyć instalację należy użyć kreatora znajdowania nowego sprzętu i znaleźć tą kartę, której tam nie ma… [?]

Pozdrawiam,

Yoooj

Witam jeśli chodzi cd-rom to zainstaluj System Control Manager stacja powinna działać normalnie.Natomiast mam pytanie jak poradziłeś sobie z kartą graficzną ponieważ ja nie mogę włączyć dedykowanej tj 555M

Witam. Mam taki sam problem z kartą graficzną. Przy użyciu S-Baru nie chce się przełączyć z zintegrowanej na 555M. Wie ktoś jak poradzić sobie z tym problemem?